097 184 30 63
 1. Центр допомоги

Гарантія і повернення товару

Ознайомтеся з умовами повернення товару більш детально.

Умови гарантії (повернення товару)
 1. Гарантія надається при умові заповнення без помилок гарантійного талону, в якому повинні бути вказані модель та серійний номер виробу, дата продажу, ПІБ та підпис Покупця, термін гарантії, підпис та печатка Компанії продавця. Не допускаються виправлення будь-яких даних в гарантійному талоні.
 2. Гарантійний талон дійсний за умови наявності фіскального чека, що підтверджує факт оплати замовлення. Для замовлень, які Клієнт отримує, скориставшись послугою післяплати, потрібно мати при собі фіскальний чек, виданий відповідною транспортною компанією.
 3. Гарантійне обслуговування надається тільки протягом терміну дії гарантії.
 4. Всі фінансові витрати за пересилання товару здійснюються коштом Покупця (дивіться “процедура повернення товару”)
Зверніть увагу!

При отриманні і оплаті замовлення Покупець в присутності кур'єра зобов'язаний перевірити комплектацію і зовнішній вигляд товару на предмет відсутності фізичних дефектів (подряпин, тріщин, сколів і т.п.) і повноту комплектації. Після від'їзду кур'єра претензії з цих питань не приймаються!

Гарантійне обслуговування не надається за наступних умов:
 • загублено, не заповнено чи заповнено з помилками гарантійний талон;
 • товар має сліди механічного пошкодження або порушення цілісності;
 • порушені заводські пломби;
 • порушено умови експлуатації, транспортування та/або зберігання;
 • проводився ремонт особами, які не є співробітниками авторизованого сервісного центру;
 • використовувалися неоригінальні комплектуючі.
Гарантія не поширюється на такі несправності:
 • механічні пошкодження товару;
 • пошкодження від води чи використання товару в приміщенні з підвищеним рівнем вологості;
 • пошкодження внаслідок стихійного лиха (вогонь, підтоплення тощо);
 • пошкодження, які викликані невідповідністю державним стандартам систем електроживлення, кабельних мереж, джерел сигналу та інших пристроїв, які працюють та підключаються до виробу;
 • пошкодження від аварій в електричній мережі, що викликало поломку товару;
 • пошкодження товару через ремонт, що проводився особами, які не є працівниками спеціалізованого сервісного центру.

Детальний опис умов надання гарантії ви можете знайти в документації до придбаного товару та / або на сайті відповідного виробника.

Процедура повернення товару (здійснення гарантії)

Для того, щоб повернути товар згідно з умовами гарантійного талону Покупець повинен мати при собі наступний пакет документів та товарів, з яким Покупець звертається до Компанії:

 • товар, що підлягає поверненню, в оригінальній упаковці зі збереженням первинного зовнішнього вигляду товару;
 • повний набір комплектуючих деталей до товару згідно з інструкцією по експлуатації;
 • документ, що засвідчує особу Покупця;
 • заповнений без помилок гарантійний талон;
 • фіскальний чек, що підтверджує факт купівлі товару;
 • рахунок-замовлення.
Важливо!
 1. Згідно зі ст. 8, 9 Закону України «Про захист прав споживачів», без чека, що підтверджує факт оплати, здійснити повернення грошових коштів неможливо. Якщо Ви отримали товар, скориставшись послугами транспортних компаній (Міст Експрес, Нова Пошта), у Вас має зберігатися чек, виданий однією з перелічених кур'єрських служб.
 2. Даний комплект документів покупець повинен надіслати Компанії за адресою, узгодженою з менеджером.
 3. Відправлений товар приймається Компанією за формою простого відправлення без післяплати. Компанія не приймає посилки, що відправлені Клієнтом на умовах післяплати.
 4. Компанія зобов'язується відправити Клієнтові грошові кошти за товар впродовж 30 (тридцяти) робочих днів, з моменту отримання Компанією товару та повного комплекту документів, вказаних вище (п. 1 даного розділу).
 5. Якщо Покупець вирішив обміняти товар на аналогічну модель протягом гарантійного терміну, то новий товар буде доставлено протягом 30 (тридцяти) робочих днів з моменту отримання Компанією товару разом з повним комплектом всіх необхідних документів, потрібних для здійснення обміну.
 6. Після звернення Клієнта за гарантійним обслуговуванням, спеціалісти Компанії, згідно з п. 12 ст. 14 та п. 4 ст. 19 Закону України “Про захист прав споживачів”, проводять повну експертизу та первинну діагностику товару для встановлення характеру виявлених неполадок. Клієнту буде запропоновано гарантійне обслуговування за умов виконання всіх положень гарантійного талону. За умови неможливості проведення гарантійного обслуговування в зазначений термін, Клієнту пропонується обмін товару або повернення грошей, відповідно до вимог чинного законодавства України.
 7. Доставка товару у випадку повернення чи обміну товару здійснюється Покупцем власним коштом.
 8. Якщо виникнуть запитання щодо гарантійних зобов’язань, Покупець може звернутися до Компанії за телефонами, вказаними на сайті.