Black FridayЗнижкиBlack FridayЗнижкиBlack FridayЗнижкиBlack FridayЗнижкиBlack FridayЗнижкиBlack FridayЗнижки
044 391 31 20
  1. Центр допомоги

Оплата

В інтернет-магазині "Інтер Атлетика" можна оплатити товар будь-яким зручним для Вас способом.

Готівкою при отриманні товару

Такий спосіб оплати можливий при отриманні товару у відділенні "Нова Пошта", при виборі кур'єрської доставки, в пунктах самовивозу. Клієнт оплачує товар в момент доставки, отримує повний пакет документів (товарний чек або накладну, гарантійний талон, інструкцію з використання). Розрахунок проводиться в національній валюті відповідно до курсу, встановленому на момент здійснення замовлення.

Банківською картою

До оплати приймаються картки Visa і Mastercard. Введення інформації про карти безпечне - компанії "Інтер Атлетика" недоступні ці дані. Їх зберігання і обробка відбувається на стороні наших партнерів, які пройшли аудит PCI DSS, отримали відповідний сертифікат і гарантують захищеність даних.

Безготівковій розрахунок

Після оформлення замовлення менеджер формує рахунок-фактуру і відправляє за допомогою електронної пошти. Оплатити замовлення можна в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. При виборі такого способу оплати доставка товару здійснюється тільки після отримання коштів на рахунок інтернет-магазину. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Кредит і розстрочка

Наш магазин співпрацює з Банком безпосередньо і пропонує максимально вигідний варіант оплати товару в розстрочку до 10 місяців. Досить заповнити реєстраційну форму на нашому сайті, відразу ж отримати товар, а оплату здійснювати частинами.

Після оформлення замовлення з Вами зв'язується менеджер нашого інтернет-магазину для уточнення всієї необхідної інформації, підтверджує наявність товару, передає заяву на кредит у відділення Банку. Після прийняття рішення Банком про видачу кредиту (процедура займає 1-3 години) менеджер зв'язується з Клієнтом для уточнення зручного способу і часу доставки.

У вартість замовлення входить
  • Вартість безпосередньо замовленого товару / товарів.
  • Вартість доставки (залежить від кінцевих ваги і габаритів товару, суми замовлення).
  • Вартість переказу коштів компанією-відправником (для різних служб доставки буде відрізнятися % переказу).
  • Повну вартість замовлення повідомить менеджер під час підтвердження Вашого замовлення в телефонному режимі.