Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
067 777 58 66
  1. Силові тренажери
  2. Реабілітаційні тренажери
  3. InterAtletika

Реабілітаційний силовий тренажер з турніком InterAtletikGym ТВ103.1-105-Т (105 кг)

Код: TB103.1-105-T
0
Відсутній
149 178
Повідомити, коли з'явиться.
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото InterAtletika
InterAtletika Наше виробництво
Показати всі товари бренду
Опис

Реабілітаційний силовий тренажер з турніком InterAtletikGym ТВ103.1-105-Т (105 кг) - це повноцінний комплекс для кінезітерапії, який був створений спеціально для комерційних потреб. 4 блокові рами, з'єднані в один тренажер — це справжня знахідка для кожного реабілітаційного центру, який хоче максимально урізноманітнити програму відновлення та збільшити свою ефективність.

Ця модифікація дозволяє максимально розширити можливості користувача.

Головна відмінність - можливість виконувати рухи одночасно на праву та ліву строну, а також у 3-х площинах тіла, за винятком асиметрії м'язового балансу в тілі. Тренажер дозволяє виконувати зведення рук з верхнього та нижнього блоку (кросовер), одночасне згинання рук на біцепс та інші вправи.

Також він відрізняється високим ступенем надійності та більш уважним підходом до кожної деталі під час розробки.

Наприклад, на відміну від домашньої моделі, яка має полегшену конструкцію та необхідність кріплення до підлоги, ця блокова рама має більшу вагу та більшу площу опори. Вона не потребує додаткових кріплень, більш стійка і, відповідно, набагато надійніша за домашню модель.

Це ідеальний варіант для різних центрів з великою прохідністю, де важлива якість матеріалів та складання, а також надійність кожної деталі.

Покращений варіант улюбленого тренажера

Завдяки співпраці з центром реабілітації доктора Бубновського, під час створення тренажера було враховано більшість побажань користувачів базової моделі. Спільними зусиллями вдалося зробити вдосконалений тренажер, який дозволяє залишатися в русі тим, хто потребує реабілітації та підтримки фізичної активності за обмежених можливостей.

Діапазон рухів на різні групи м'язів:

  • зміцнення та розтяжка м'язів спини: нижня та станова тяга, тяга однієї руки, нахили корпусу, пуловер з верхнього блоку;
  • вправи на м'язи ніг та сідниць: присідання, пліє та випади з обтяженням, відведення ноги з нижнього блоку, опускання ніг з верхнього блоку;
  • вправи на руки та плечі: згинання рук на біцепс різними хватами, розгинання рук на трицепс із різноманітними рукоятками;
  • зміцнення м'язів черевного преса: скручування на прес, бічні нахили убік на косі м'язи як з верхнього, так і нижнього блоку.

Зручна та компактна конструкція дозволяє якісно опрацювати м'язи як у базових так і в ізолюючих вправах, використовуючи обтяження або роботу з власною вагою. Блокову раму можна використовувати як опору, наприклад з балансувальною подушкою або бодібаром, а також включити в роботу мале аеробне обладнання — еспандери, які кріпляться на раму.

Вага, що піднімається, регулюються штирем, що дозволяє "перемикати" обтяження легко і швидко. А різні елементи допоможуть налаштувати тренажер під ваш тренувальний комплекс.

Характеристики
Вид застосування
комерційний
Тип навантаження
вантажноблокові
Тип вправ
універсальний
Вага вантажного блоку, кг
4х105
Розмір основного профілю, мм
60х60
Захист вантажного блоку
-
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20