097 184 30 63
  1. Силові тренажери
  2. Мультистанції
  3. Inspire

Мультистанція Inspire BL1

Код: BL10
0
Також вас можуть зацікавити інші Мультистанції
59 550
71 460
107 190
123 070
154 830
182 620
204 455
Новинка
77 568
103 902
111 378

Опис Мультистанція Inspire BL1

Мультистанція Inspire BL1 – унікальний тренажер, який виділяється серед аналогічних пропозицій ринку. Він дозволяє виконувати великий спектр вправ, опрацьовуючи при цьому м'язи рук, спини, плеча, ніг.

Заняття на Inspire BL1 дозволять вам створювати той рельєф тіла, який ви вважаєте ідеальним. Крім того, вправи на цьому тренажері дозволять зміцнити функціональні характеристики вашого організму, розвинути силу, витривалість, координацію.

Inspire BL1 – інноваційний тренажер. Він відрізняється від тренажерів для будинку, які можна зустріти на ринку. Більшість домашніх тренажерів використовує як противагу систему вантажів. Inspire BL1 ж використовує систему важелів. Вона компактніше, заснована на роботі з вагою вашого власного тіла, яка і є джерелом для фізичного навантаження.

Система важелів Inspire BL1 має 15 рівнів навантаження. Кожен рівень – 10% від ваги користувача. Якщо вага вашого тіла – 100 кг, то перший рівень навантаження буде дорівнює 10 кг, в положенні номер 5 – 50 кг. Усі позиції позначені номерами, тому вибрати потрібну навантаження не складе труднощів.

Завдяки такій системі навантажень робота тренажера повністю безшумна, що є великою перевагою при використанні будинку. Але навіть при такій особливості конструкції робота тренажера дуже плавна. Відсутність залізних вантажів виключає вібрації, брязкіт, що виникають при ударах пластин.

Рівень навантаження регулюється просто, переключати рівень можна не встаючи з тренажера.

Ручки для жиму кріпляться до основи рами, вони готові до використання, але ніяким чином не заважають при виконанні інших вправ.

Сидіння регулюється по висоті, спинка сидіння виставляється в різних положеннях, що забезпечує не тільки комфорт під час виконання різних вправ, дозволяє займатися людям з різною комплекцією, а й гарантує відмінну фіксацію в правильному положенні при виконанні жиму, що забезпечує безпеку занять.

Для виробництва рами тренажера використана міцна сталь, покрита порошковою емаллю. Такий верхній шар забезпечує презентабельний зовнішній вигляд тренажеру і стійкість до пошкоджень рами. Шківи покриті нейлоном, армованим скловолокном, троси в поліуретанової оплетке, витримують навантаження, рівні 907 кг.

Додатково Inspire BL1 комплектується такими аксесуарами: повертається ручкою для нижньої тяги, ручкою для верхньої тяги. Вибираючи тренажер для домашнього використання, вивчіть характеристики Inspire BL1 – це інноваційна пропозиція, яке допоможе вам залишатися у формі, створювати тіло вашої мрії.

Виробником можуть бути внесені зміни в конструктив тренажера без повідомлення замовника.

Характеристики Мультистанція Inspire BL1
Вид застосування
домашній
Тип навантаження
власна вага
Тип вправ
універсальний
Захист вантажного блоку
+
Групи м'язів
універсальний
Максимальна вага користувача, кг
220
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20
Відеоогляд