097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Велотренажери

Велотренажери NordicTrack

Сортувати:
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Система навантаження
Вага маховика
Кількість рівнів навантаження
Максимальна вага користувача
Тип посадки
Кількість тренувальних програм
Бездротові технології
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
- Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?
Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?
Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?

Велотренажери NordicTrack – вибір активних домосідів

Ідеальним способом для підтримки фігури у гарній формі є заняття на велотренажёрі. Пристрій чудово підійде тим, хто не має необхідної кількості часу для відвідування тренажерних залів, але, при цьому, бажає зберігати красу свого тіла. Користь тренажера велосипеда колосальна. ви покращуєте загальний стан здоров'я, імунітет, скидаєте зайві кілограми, зміцнюєте м'язи та покращуєте настрій. Цікаво, що даним видом тренувань можуть займатися всі – і зовсім не важливий ваш вік та рівень підготовки. Велотренажери NordicTrack допоможуть досягти поставлених завдань швидше, ніж ви могли розраховувати, надаючи всі переваги прогулянок велосипедом, не виходячи з дому.

NordicTrack – надійність, перевірена часом

Успіх компанії NordicTrack бере свій початок ще в далекому 1999 році, коли вона стала частиною відомого бренду-гіганта ICON Health&Fitness, що займається виробництвом фітнес-обладнання, тренажерів та спортивних аксесуарів. Сьогодні НордікТрек випускає першокласні велотренажери, фітнес-станції, орбітреки, бігові доріжки, силові тренажери та безліч аксесуарів для тренувань. Велотренажери НордікТрек, представлені у величезному модельному розмаїтті, включають вертикальні і горизонтальні варіанти. Перші вважають класикою – конструкція пристроїв повторює будову велосипеда, педалі розташовані під сидінням. Горизонтальні тренажери підійдуть користувачам, які проводять тренування для реабілітації. Педалі в пристрої розташувалися прямо під кермом – за рахунок цього знизилося навантаження на спину та колінні суглоби.

Велотренажери NordicTrack – використовуйте свій час ефективно

Велотренажери NordicTrack відкривають перед вами масу можливостей, які максимально спростять тренування та зроблять їх зручними. Ви зможете самі вибрати відповідне навантаження, при цьому, контролюючи частоту пульсу, витрати калорій, швидкість і дальність забігу. Всі ці показники відображаються на великому рідкокристалічному екрані. Також є приємні дрібниці у вигляді підставки для пляшки та роз'ємів для смартфона. Купити тренажер NordicTrack за доступною ціною можна у нашому інтернет-магазині «Інтератлетика». Доставка здійснюється по Києву та іншим містам України популярними кур'єрськими службами.

Поширені запитання