Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
067 777 58 66
 1. Блог

Мультистанція – тренажер зі сталевим характером

Мультистанція – тренажер зі сталевим характером
news-myltigym-02.jpg

Силовий тренінг - основа для формування і нарощування м'язової маси. Грамотно підібрані вправи здатні зміцнити тіло, покращити здоров’я та загартувати дух. А чи є тренажер, який замінить цілий спортивний зал, при цьому займе мінімум місця в приміщенні і ідеально підійде для тренувань в домашніх умовах? Мультистанція - і персональный тренер, і багатофункціональна махіна для спорту, що допоможе сформувати спортивне тіло. Обладнання відрізняється універсальністю, простотою використання, широким набором можливостей та підходить для людей з будь-яким рівнем фізичного загартування.

Мультистанція - ефективний тренажер на всі групи м'язів

Почати варто з того, що станція - це справжня знахідка для експлуатації в домашніх умовах. Вона дозволяє отримати максимальний результат при мінімальних часових, просторових і фінансових витратах. При правильному використанні отримати максимум від тренувального процесу може і початківець, і досвідчений спортсмен.

Які переваги тренувань на мультистанції?

 • Виріб в своїй конструкції поєднує відразу декілька тренажерів для опрацювання різних м'язових груп: спини, преса, плечового пояса, рук, ніг.
 • Сталева рама витримує найінтенсивніші навантаження та розрахована на різну вагу користувача. Звичайно, є максимально допустимі обмеження у вазі (про це обов'язково вказує виробник).
 • Деякі моделі розроблені таким чином, щоб одночасно займалися два-три спортсмени. Як правило, це мультистанції комерційного призначення.
 • Силові комплекси економлять простір та дозволяють на невеликій площі розмістити цілу спортивну зону для повноцінного опрацювання м'язів всього тіла, роблячи заняття різносторонніми та ефективними.
 • Зручність та простота експлуатації зрозумілі на інтуїтивному рівні. Тренажер завжди готовий до роботи, потрібно лише задати необхідне навантаження.

Види мультистанцій за типом навантаження

 • Вантажноблочні. Мають вантажні блоки, які, власне, і виконують роль вантажу. Такий варіант гарантує безпечне опрацювання м'язів та найкраще підходить для початківців.
 • На вільних вагах. Навантаження регулюється шляхом розміщення плоских обважнювачів - дисків. Зазвичай такий тип обладнання встановлюється у залах, оскільки зберігати вдома велику кількість дисків не дуже зручно.
news-myltigym-03.jpg

Як вибрати силовий тренажер-мультистанцію для дому?

Для індивідуальних тренувань достатньо придбати обладнання для домашньої експлуатації. Зазвичай такий варіант комплектується наступними тренажерами: лава для жиму, бруси, модуль для виконання станової тяги, перекладина.

Також варто звернути увагу на такі параметри:

 • Визначтеся з вибором місця під установку. Так, спортінвентар здатний замінити цілий зал, але він досить габаритний. Під установку знадобиться приблизно 1,5 квадратні метри площі. Не забувайте також, що ваші рухи ніщо не має сковувати - ні стіни, ні меблі.
 • Вибирайте тренажер, що включатиме лише дійсно необхідні модулі.
 • Важлива характеристика - максимально допустиме навантаження, на які розрахована рамна конструкція та навісне обладнання.
 • Деякі виробники, по бажанню користувача, можуть підібрати індивідуально модулі, що будуть максимально відповідати потребам та побажанням.

Де в Україні купити якісну мультистанцію для дому, що буде служити вірою і правдою багато років? Багатий вибір моделей, приємні ціни, якісне сервісне обслуговування та доставку в будь-який куточок країни пропонує інтернет-магазин "Інтер Атлетика".

Зробіть правильний вибір на користь здоров'я!

Вас зацікавить
Новий товар
39 450
61 500
127 100
159 900
110 700
188 600
73 800
Наступна стаття: