Однією з особливостей чоловічого тренінгу є те що акцент робиться на нверхнюн частина тілае рукиу спинуи груди. Для роботи з кожною групою м'язів використовуються особливі вправи. Звичайно ж є і деякі складності - наприкладм досить складно збільшити плечі - особливо людиніе яка тільки-тільки почав займатися. У цій статті ми поговоримо про деякі нюанси тренування плечей.
Як швидко накачати плечі
Якщо вас цікавить, як швидко накачати плечі, вам вкрай корисно буде розібратися в будові власного тіла. Маючи уявлення про те, де розташовуються, як виглядають і як працюють м'язи, цілком можна навіть обійтися без відвідування тренажерного залу і накачати плечі будинку. Наприклад, дельтовидні м'яз складається з трьох частин: передня, середня і задня. Всі три пучки дельтоподібного м'язи кріпляться до плечової кістки. Всі три головки м'язи починаються в різних місцях і мають різне призначення. Наприклад, передня частина дельти відповідає за згинання і обертання руки, за допомогою середньої частини відбувається відведення руки від тулуба. А ось задня частина дельти забезпечує розгинання і обертання руки назад. Чому так важливо знати, як влаштована дельтовидні м'яз? А ось навіщо: щоб повноцінно розвинути її, потрібно використовувати різні вправи таким чином, щоб опрацювати кожну частину дельтоподібного м'язи.
Ефективні вправи
Щоб добитися хорошого результату в найкоротші терміни, потрібно вибрати найбільш ефективні вправи. Звичайно, можна пробувати різні програми, визначаючи досвідченим шляхом, які з них дають результат. А можна покластися на досвід успішних спортсменів: наприклад, всі професіонали обов'язково використовують таку вправу, як жим штангою стоячи, але дуже важливо не випрямляти лікті повністю. Також можна виконувати жим гантелями: їх тримають досить високо, на рівні плечей, і вичавлюють одночасно двома руками. Але врахуйте: при виконанні цієї вправи потрібно слідкувати за тим, щоб гантелі не торкалися один одного. В іншому випадку навантаження на плечі буде занадто великий, а це вже загрожує отриманням травми. Ще одне гарне вправа - розведення з гантелями в сторони, але намагайтеся не робити занадто різких рухів. Краще почніть з менших ваг - і збільшуйте навантаження, як тільки відчуєте, що ви здатні без проблем вичавити більше. Але якщо відчуваєте невпевненість - краще попросіть когось вас підстрахувати.
Часто буває так, що тренування плечей ускладнена наявністю травми, отриманої спортсменом. У цьому випадку бажано проконсультуватися з лікарем і тренером.