097 184 30 63
  1. Блог

Качаємо біцепс: три способи

Качаємо біцепс: три способи

Чоловіки особливу увагу приділяють тренування біцепса. Для того, щоб накачати цю м'яз, існує кілька основних способів - тренування за допомогою штанги і гантелей, віджимання, підтягування - все це допомагає розвивати біцепс. У цій статті ми поговоримо про те, які вправи будуть максимально ефективними для людей, які хочуть мати красивий і великий біцепс.

Спосіб №1: підтягування на турніку

Одними з найбільш популярних вправ для розвитку біцепса є підтягування - і, мабуть, це один з кращих способів накачати біцепс без заліза. Відкритим залишається питання - як накачати біцепс на турніку? А дуже просто! Дуже ефективно підтягуватися на турніку вузьким хватом: стежте, щоб руки були розташовані максимально близько один до одного. Таким чином, ви зможете забезпечити хорошу навантаження на зовнішній пучок біцепса. А для того, щоб навантажити внутрішній пучок, слід виконувати підтягування широким хватом. До речі, досвідчені спортсмени виконують підтягування з обтяженням: кріплять «млинці» прямо на пояс. Але з обтяженням можна займатися тільки в тому випадку, якщо ваші біцепси досить зміцніли і ви відчуваєте себе впевнено при виконанні цієї вправи.

Спосіб №2: віджимання

Примітно, що біцепс можна качати не тільки за допомогою ізольованих вправ. Адже ті ж підтягування на турніку допомагають качати не тільки біцепс, але також дають хорошу навантаження на спину і груди. Якщо вам цікаво, як накачати біцепс віджиманнями, то слід знати найголовніше: важлива регулярність ваших занять. Ви можете віджиматися по 5-10 разів в день, поступово збільшуючи кількість віджимань. Звичайно, якщо ви будете віджиматися на кулаках» - навантаження на біцепс буде сильніше. Але починати треба з малого: краще виконуйте по 5-10 віджимань, але кілька разів на день (вранці і ввечері). Звичайно, за тиждень накачати біцепс дуже непросто, але зате при такому режимі тренувань вже через тиждень ви побачите перші позитивні зміни.

Спосіб №3: вправи з гантелями

Ще один спосіб для розвитку біцепсів - вправи з гантелями. По-перше, існує безліч різних вправ - тому заняття швидко не набриднуть. А, по-друге, такі вправи дуже ефективні. Головне в цьому випадку - поступово нарощувати ваги гантелей. Якщо дівчатам достатньо використовувати гантелі вагою 3-4 кг, чоловіки використовують гантелі вагою 6-8 кг. Для досягнення результату дуже важливо чергувати вправи, а також викладатися на всі 100%. Але якщо з'явилися неприємні відчуття в руках або ви відчуваєте втому - краще на якийсь час знизити навантаження. А щоб такого не сталося в майбутньому, дуже важливо давати м'язам своєчасний відпочинок.

Вас зацікавить
267
11 346
8 108
-10%
1 818
1 636
5 274
-10%
2 154
1 939
11 010
17 418
Новинка
-10%
28 634
25 771