097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Велотренажери
  3. Inspire

Велоорбітрек Inspire CS2

Код: CS2
0
Знятий з виробництва
Нові моделі ⟶
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото Inspire
Inspire Ексклюзивний дистриб'ютор
Показати всі товари бренду
Також вас можуть зацікавити інші Велотренажери
28 420
101 297
110 513
117 537
121 515
121 597
137 837
167 840
Хіт
8 256
15 450
52 780
62 930
85 057
Новинка
32 500

Опис Велоорбітрек Inspire CS2

Велоорбітрекі - інноваційне обладнання, яке набуває все більшого поширення в сучасних спортивних клубах, які прагнуть підтримувати всі нові віяння. Це гібрид орбітрека і велотренажера - такий тип тренажера дозволяє поєднати всі переваги тренінгу за допомогою одного і другого снаряда, але і позбавити користувача від впливу ряду негативних чинників, розширити можливості тренування.

Так велоорбітрек Inspire CS2.4 , за рахунок лінійної траєкторії руху педалей, значно зменшує навантаження на коліна, але в той же самий час дозволяє активно тренувати м'язи ніг і сідниць. Рухливі рукояті, як у орбітрека, сприяють збільшенню м'язової маси верхньої частини тіла - рук, плечей.

Заняття на велоорбітреке дозволяють активно спалювати калорії, підтримувати тіло в ідеальній формі. І при цьому ви можете рухатися до наміченої мети без будь-якої шкоди для ваших суглобів.

Діапазон встановлених на тренажері програм дозволить провести повноцінний і ефективний тренінг для людей з будь-яким рівнем фізичної підготовки.

Зручне ергономічне сидіння забезпечує необхідну підтримку корпусу. Можливість регулювати тренажер під кожного користувача. Управління та налаштування велоорбітрека максимально зрозумілі і прості, що полегшує роботу з обладнанням.

Робота тренажера безшумна завдяки електромагнітного технології навантаження. Крім того, такий тип навантаження забезпечує довговічність агрегату, оскільки в ньому відсутнє тертя і відсоток зношування деталей гранично низький.

Датчики контролю пульсу вбудовані в ручки, а тому ви без зусиль визначите, які налаштування тренажера є оптимальними для вас, дозволяють тренувати серцевий і дихальну систему в безпечному діапазоні. Також є можливість придбати грудної датчик і використовувати його.

Працювати на велоорбітреке можна в декількох режимах - ноги, груди і біцепс-трицепс. При роботі одними руками, ноги можна поставити на спеціальні опори. Різні рівні опору допомагають прогресувати кожне тренування. Почавши з ультра-легких навантажень, ви можете збільшити її до максимальної позначки. Довжина кроку також регулюється, вибравши потрібну амплітуду, ви можете мінімізувати навантаження на колінні суглоби.

Всі основні дані про тренування проглядаються на дисплеї.

Характеристики Велоорбітрек Inspire CS2
Вид застосування
Система навантаження
електромагнітна
Махове колесо, кг
9.2
Рівні навантаження, шт
20
Максимальна вага користувача, кг
136
Безконтактний датчик Polar
сумісний, у комплект не входить
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20