097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Велотренажери

Велотренажери SportsArt

Сортувати:
118 223
313 511
base64 Распродажа недели
270 180
- Велотренажер SportsArt G576U
Під замовлення
0
226 335
197 302
135 090
Хіт
107 519
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Система навантаження
Вага маховика
Кількість рівнів навантаження
Максимальна вага користувача
Тип посадки
Кількість тренувальних програм
Бездротові технології
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
- Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?
Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?
Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?

Велотренажери SportsArt – вибір, гідний поваги

Серед тих, хто віддає свою перевагу здоровому способу життя, основним засобом для пересування став велосипед. Даний пристрій абсолютно екологічний, економний, а також приносить величезну користь для здоров'я. На жаль, але велопрогулянки на свіжому повітрі останнім часом стають справжньою розкішшю – у багатьох нас бракує запасу вільного часу чи підводить погода. З винаходом велотренажера всі ці проблеми пішли в небуття. тепер ви зможете підтримувати здоров'я та фігуру на належному рівні, проводячи тренування прямо у себе вдома. Варто також відзначити, що для максимальної результативності таких занять важливі якість, технічні характеристики та функціональність даного обладнання, тому іноді цей вибір не з легких.

Велотренажери SportsArt поєднали в собі інноваційні розробки, ергономічність, стильні лінії та приголомшливу функціональність, перетворюючи ваші тренування на комфортне та ефективне заняття.

SportsArt - рішення, яке не знає конкуренції

Американська компанія SportsArt понад тридцять років займає світову першість у виробництві спортивного обладнання преміального класу, що підходить як для застосування в домашніх умовах, так і в професійних закладах. Популярність виробника підтверджується не лише величезною кількістю хороших відгуків користувачів, а й 17 міжнародними нагородами Award. Велотренажери СпортсАрт, завдяки своїй багатофункціональності та бездоганній якості кожної деталі, дозволять досягти високих результатів користувачеві з будь-яким рівнем підготовки. Мало того, за рахунок максимально міцної рами тренажер витримує вагу спортсмена до 150 кілограм.

Велотренажери СпортсАрт – комфорт у кожному русі

Велотренажери SportsArt не лише замінюють велосипед, а й у кілька разів перевершують його. Основною особливістю агрегатів стало ортопедичне сидіння і до дрібниць продумана конструкція. за рахунок цього навантаження на спину та ноги знижується у кілька разів. Вибрати ідеальний режим занять допоможе багатофункціональний комп'ютер з дисплеєм – з ним ви зможете коригувати налаштування, вибирати необхідний режим та контролювати процес тренування з його початку та до моменту завершення. Перебої з електропостачанням? Не біда! Тренажери СпортсАрт обладнані генераторами струму, а отже, не залежать від джерел живлення та можуть розміщуватися далеко від розетки.

Купити тренажер SportsArt за доступною ціною ви зможете у нашому інтернет-магазині «Інтератлетика». Доставка товару здійснюється по Києву та іншим містам України популярними кур'єрськими службами.