097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Велотренажери

Велотренажери Reebok

Сортувати:
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Система навантаження
Вага маховика
Кількість рівнів навантаження
Максимальна вага користувача
Тип посадки
Кількість тренувальних програм
Бездротові технології
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
- Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?
Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?
Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?

Велотренажери Reebok – торкніться мрії

Часто ми відмовляємося від фізичних навантажень з досить простої, але поважної причини: нестача часу. Його не вистачає, щоб відвідати тренажерний зал або навіть просто зробити ранкову пробіжку, зате цілком достатньо для того, щоб нарікати на погану фігуру чи здоров'я. Ось у такі моменти і приходить на виручку велотренажер – не треба нікуди виходити. Просто сідайте на велотренажер і займайтеся тренуванням, не відволікаючись від перегляду улюблених телепередач і фільмів. Користь від таких занять величезна: ви зміцнюєте серцево-судинну та дихальну системи, втрачаєте зайві калорії, підтягуєте м'язи ніг, сідниць та стегон, впевнено рухаючись на шляху до досконалої фігури. Вагомим фактором ефективності ваших тренувань стане правильно підібране обладнання, яке в рази скоротить шлях до заповітної мети. Вдале придбання, як для дебютантів, так і досвідчених спортсменів. велотренажери Reebok, які з кожним днем ​​інтенсивно набирають популярність серед користувачів.

Тренажери Reebok – першокласна якість

Компанія-лідер Reebok, яка відома виробництвом взуття та одягу для занять фітнесом, встигла також завоювати лідируючі позиції у виготовленні високотехнологічного спортивного обладнання. Ця продукція відрізняється високою якістю, надійністю, що підкріплюється довгостроковою гарантією, і належить до середнього цінового сегменту. Кожна модель велотренажерів дивує унікальністю та елегантністю дизайну, який гармонійно впишеться у будь-якому інтер'єрному задумі. Завдяки своїй компактності та добре продуманій конструкції, велотренажери Рібок не захаращують простір навіть у малогабаритних квартирах. Будь-який тренажер, незалежно від ціни, обладнаний потужним двигуном з низьким рівнем шуму.

Велотренажери Reebok – функціональність та простота

Велотренажери Reebok можуть підтримувати до 40 рівнів навантажень, у той час, коли в подібних моделях їх налічується до 8. Всі пристрої, як правило, мають традиційну вертикальну посадку, що оптимально підходить для занять фітнесом. Завдяки регульованості сідла в декількох площинах, користувач відчуватиме комфорт незалежно від тривалості занять. Тримати під контролем весь процес тренування допоможе великий дисплей з рідкокристалічним підсвічуванням, на якому відображається інформація про швидкість, пройдену дистанцію та використані калорії, а також, відомості про пульс. Для комфортного керування передбачені не лише кнопки, а й спеціальні джойстики. До того ж, у тренажерах є тримачі для пляшок та роз'єми для підключення зовнішніх медіа-пристроїв.

Купити тренажер Reebok за найкращою ціною можна в нашому спортмаркеті «Інтератлетика». Доставка здійснюється по Києву та іншим містам України популярними кур'єрськими службами.