097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Велотренажери

Велотренажери ProForm

Сортувати:
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Система навантаження
Вага маховика
Кількість рівнів навантаження
Максимальна вага користувача
Тип посадки
Кількість тренувальних програм
Бездротові технології
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
Велотренажер - ідеальне рішення в боротьбі із зайвою вагою
- Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?
Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?
Бігова доріжка, велотренажер або орбітрек?

Велотренажери ProForm – ефективні тренування, не виходячи з дому

Прогулянка на велосипеді свіжим літнім ранком або чарівними фарбами ввечері – це не тільки приємне заняття, а й корисне. Через насичений життєвий темп, метушню та стрес на роботі, ми все менше приділяємо увагу собі коханим. Якщо і знайдеться година-друга – такі прогулянки на свіжому повітрі можуть бути зіпсовані поганими погодними умовами. Оптимальним виходом у подібних ситуаціях стає покупка велотренажера для домашнього користування – тепер жодні негативні фактори не будуть перешкодою на шляху до ваших цілей. Сучасний спортивний ринок відкриває перед нами величезну різноманітність тренажерів для спорту з різною ціною, якістю та функціональністю. Відмінним збалансованим вибором протягом багатьох років є велотренажери ProForm, які заслужили довіру та повагу користувачів у багатьох країнах.

ProForm – якість, доступна кожному

Торгівельна марка ProForm – це частина величезного холдингу ICON Health&Fitness, продукція якого має великий успіх у всьому світі. В асортиментному ряді компанії можна знайти орбітреки, кардіотренажери, спінбайки, велотренажери та аксесуари для спортивних тренувань. Основна мета виробника – випуск якісного обладнання, яке буде доступне для будь-якої категорії населення. Всі велотренажери ПроФорм поєднують у собі високу якість, передові розробки, сучасний компактний дизайн, хороші технічні характеристики та демократичну ціну.

Велотренажери ProForm – кожне тренування в задоволення

З появою тренажера ПроФорм у домі, кожне тренування стане святом. Будь-яка з моделей може похвалитися інерційним навантаженням з магнітним опором і точно повторює традиційну їзду на велосипеді. Для виняткового комфорту користувача, велотренажери ProForm оснащені регульованим механізмом керма та сидіння, а також широкими педалями для щадного навантаження на ступні. Завдяки вбудованому комп'ютеру з великим дисплеєм ви маєте можливість здійснити необхідні налаштування та відстежувати всі важливі параметри в процесі занять. Скориставшись функцією Wind Resistance можна розрахувати опір вітру, виходячи з параметрів вашого зросту і ваги. Відрегулювати кермо, орієнтуючись на обрану в налаштуваннях місцевість для їзди, допоможе Google Maps.

Купити тренажер ProForm за приємною ціною можна в нашому інтернет-магазині «Інтератлетика». Доставка товару здійснюється по Києву та іншим містам України популярними кур'єрськими службами.