097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Орбітреки

Орбітреки Reebok

Сортувати:
Хіт
-10%
52 670
47 403
-10%
30 475
27 428
30 415
27 374
29 095
26 186
25 300
22 770
23 207
20 886
22 138
19 924
18 400
16 560
base64 Gymnova
16 200
14 580
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Система навантаження
Вага маховика
Кількість рівнів навантаження
Максимальна вага користувача
Максимальна довжина кроку
Привод
Кількість тренувальних програм
Бездротові технології
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як вибрати кардіотренажер
Як вибрати кардіотренажер
Як вибрати кардіотренажер
- Генераторний орбітрек Reebok: плюси занять і незалежність від електроживлення
Генераторний орбітрек Reebok: плюси занять і незалежність від електроживлення
Генераторний орбітрек Reebok: плюси занять і незалежність від електроживлення

Покращуйте результативність власних досягнень з Reebok

Скинути зайву вагу, підтримувати тіло в тонусі, сформувати рельєфні м'язи – такі завдання ставлять перед собою більшість людей, які відвідують спортивні зали, або тренуються в домашніх умовах. Можна скласти спеціальний комплекс різних вправ, спрямованих на опрацювання певної ділянки тіла, можна віддати перевагу тренажерам. Орбітрек Reebok подолає поставлені завдання. Систематично вправляючись на ньому, ви не тільки підвищите загальний стан організму, але також покращите поставу, координацію та витривалість, задієте м'язи нижньої частини тіла, плечового пояса та рук, зарядитеся чудовим настроєм на тривалий період. Рухи на агрегаті імітують лижну ходьбу, здійснюються еліптичною траєкторією. За це спорядження і отримало назву "еліпсоїд".

Обладнання іменитого бренду має попит і популярність у багатьох країнах світу. Виробник робить все для того, щоб його вироби були зручними та приносили максимум ефекту від кожного тренувального процесу. Ергономічні та стильні вироби гармонійно доповнять інтер'єр будь-якого приміщення. Відмінний функціонал, тривалий термін служби, простота в управлінні, незаперечна якість кожної найдрібнішої деталі виділяють орбітреки Рібок серед аналогів інших відомих торгових марок.

Завдяки різним рівням навантаження спортсмен має можливість вибрати режим, який максимально точно відповідатиме фізичній підготовці. Першокласне обладнання характеризується тихим та плавним ходом педалей, що дозволяє проводити тренування у будь-який час доби. Помірне навантаження опорно-рухового апарату і суглобів робить кожне заняття максимально комфортним. Виріб спроектований з інтегрованими датчиками пульсу на ручках для контролю вашого тренування, має компенсатори нерівностей підлоги для стійкого положення на поверхні будь-якого типу.

Кожен орбітрек Reebok оснащений дисплеєм, на якому відображаються основні параметри: довжина пройденої дистанції, кількість витрачених калорій, швидкість руху, кількість кроків, частота серцевих скорочень. Універсальність та простота в управлінні також виділяють вироби серед побратимів інших брендів. Займатися може кожен незалежно від віку або фізичної підготовки.

Професійна команда інженерів, конструкторів та дизайнерів продовжують розробляти нові моделі та вдосконалювати існуючі. Сучасні технології, застосування інноваційних методик, стильний дизайн, відмінний функціонал, бездоганну якість і надійність снарядів гідно оцінять як шанувальники початківців здорового способу життя, так і професійні спортсмени.

З орбітреками Рібок – так просто покращувати результати власних досягнень.

Поширені запитання