097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Орбітреки

Орбітреки ProForm

Сортувати:
48 790
53 300
47 150
32 800
32 800
32 513
base64 Gymnova
30 750
19 475
17 220
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Система навантаження
Вага маховика
Кількість рівнів навантаження
Максимальна вага користувача
Максимальна довжина кроку
Привод
Кількість тренувальних програм
Бездротові технології
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як вибрати кардіотренажер
Як вибрати кардіотренажер
Як вибрати кардіотренажер
- Генераторний орбітрек Reebok: плюси занять і незалежність від електроживлення
Генераторний орбітрек Reebok: плюси занять і незалежність від електроживлення
Генераторний орбітрек Reebok: плюси занять і незалежність від електроживлення

Купити орбітрек ProForm в інтернет-магазині Інтер Атлетика

Бренд ProForm, що входить до одного з найбільших світових холдингів із виробництва спортивного обладнання ICON Health Fitness, на даний момент є одним із найбільш затребуваних виробників домашнього кардіообладнання у всьому світі. Сьогодні завдяки зусиллям компанії «Інтер Атлетика» його продукцію можна придбати і на території України.

Відрізняючись не тільки приємною ціною, а й чудовими технічними та функціональними характеристиками, орбітреки, бігові доріжки та велотренажери бренду можуть скласти дуже гідну конкуренцію не лише дорожчим аналогам для домашньої експлуатації, а й комерційним моделям, що говорить про незаперечність якості продукції.

Кожна модель, представлена ​​на сайті - це результат тривалих, розробок провідних фахівців, що відбилося як у технічних характеристиках, так і в дизайні продукції. Сувора геометрія, правильні, плавні лінії, цікаві колірні рішення роблять орбітреки ProForm придатними для будь-якого інтер'єру, що важливо при домашньому використанні тренажерів.

Однією з найбільш значних відмінних рис продукції бренду є максимальна орієнтованість на комфорт користувача. Саме тому багато моделей орбітреків, найкращі з яких Ви можете побачити на нашому сайті, обладнані тримачами для пляшки, входом для MP3, збільшеними педалями зі спеціальним покриттям, що не ковзає, та іншими пристроями, що підвищують комфорт під час експлуатації. Також у деяких моделях передбачена можливість використання бездротового кардіодатчика, що не тільки позбавляє необхідності постійно використовувати поручні з датчиками, але й дає можливість постійного відстеження частоти серцевих скорочень.

У найкращих моделях передбачено можливість використання модуля IFit, з яким можливості для тренування стають практично безмежними. Дане програмне забезпечення гарантує не тільки максимально точний підрахунок усіх необхідних показників, але й дозволяє встановлювати власні цілі, додавати нові програми тренувань (включаючи ландшафтозалежні), використовувати тренувальну методику Джилліан Майклз та багато іншого.

Купити один з орбітреків ProForm для домашнього використання слід ще й тому, що дане обладнання дозволяє суттєво заощадити вільний простір Вашої оселі і може використовуватися практично в будь-яких умовах. Зручність переміщення еліптичного тренажера забезпечує наявність зручних транспортувальних роликів та компенсаторів нерівності підлоги, а суттєво заощадити вільний простір кімнати дозволяє зручна складна конструкція тренажера.

Поширені запитання