097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Орбітреки

Орбітреки InterFit

Сортувати:
Хіт
-10%
- Орбітрек InterFit ES 4.1
В наявності
0
13 284
11 956
9 726
8 753
11 538
10 384
base64 Распродажа недели
9 270
8 343
8 898
8 008
7 386
6 647
6 300
5 670
5 394
4 855
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Система навантаження
Вага маховика
Кількість рівнів навантаження
Максимальна вага користувача
Максимальна довжина кроку
Привод
Кількість тренувальних програм
Бездротові технології
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як вибрати кардіотренажер
Як вибрати кардіотренажер
Як вибрати кардіотренажер
- Генераторний орбітрек Reebok: плюси занять і незалежність від електроживлення
Генераторний орбітрек Reebok: плюси занять і незалежність від електроживлення
Генераторний орбітрек Reebok: плюси занять і незалежність від електроживлення

Орбітреки InterFit - ідеальне поєднання ціни та функціональності

Орбітреки InterFit сміливо можна назвати втіленням ідеального поєднання демократичної вартості та високого рівня функціональності. Це високоякісне обладнання, розроблене спеціально для домашнього використання, що знайшло відображення як у конструктивних особливостях тренажерів, так і в їх лаконічному, продуманому до дрібниць дизайні.

Еліптичні тренажери ІнтерФіт максимально адаптивні до користувача та розроблені таким чином, щоб їх зберігання та транспортування проходило з максимальним рівнем комфорту. Саме тому всі моделі, представлені на сайті, оснащені регульованими педалями та спеціальними транспортувальними роликами, що полегшують переміщення тренажера за необхідностю.

Всі орбітреки, які Ви можете купити в магазині interatletika.com.ua, оснащені високочутливими датчиками пульсу, вбудованими в рукоятки, а всі необхідні параметри (час тренування, пройдена дистанція, калорії тощо) відображаються на високоякісному дисплеї, яким оснащені тренажери .

Кращі моделі орбітреків мають до 12 рівнів навантаження, довжину кроку до 45 см і витримують до 130 кг, що робить їх абсолютно універсальними щодо користувача. Займатися на такому тренажері з однаковим комфортом та ефективністю зможе вся родина.

Як офіційний дистриб'ютор товарів InterFit на території України, Інтер Атлетика може запропонувати своїм клієнтам найкращі умови для їх придбання. Це не лише найкращі ціни на еліптичні тренажери, але й найвигідніші умови доставки. Крім орбітреків, на сайті представлені інші товари виробника - у нас Ви можете купити бігову доріжку, велотренажер і навіть міні-стадіон InterFit.

Поширені запитання