097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Бігові доріжки

Бігові доріжки SportsArt

Сортувати:
-10%
369 605
332 645
-10%
292 849
263 564
-10%
237 806
214 025
base64 Распродажа недели
-%
0
435 578
- Бігова доріжка SportsArt T655L
Під замовлення
0
Хіт
- Бігова доріжка SportsArt T615
Під замовлення
0
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Тип доріжки
Потужність двигуна
Довжина бігового полотна
Ширина бігового полотна
Максимальна вага користувача
Максимальний кут нахилу
Максимальна швидкість
Кількість тренувальних програм
Складана конструкція
Бездротові технології
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як займатися на біговій доріжці
Як займатися на біговій доріжці
Як займатися на біговій доріжці
- Зустрічайте новинку на сайті "Інтер Атлетика" - бігову доріжку нового покоління Reebok SL8.0 (RVSL-10821)!
Зустрічайте новинку на сайті "Інтер Атлетика" - бігову доріжку нового покоління Reebok SL8.0 (RVSL-10821)!
Зустрічайте новинку на сайті "Інтер Атлетика" - бігову доріжку нового покоління Reebok SL8.0 (RVSL-10821)!

Бігові доріжки SportsArt – гідний вибір

Думка про те, що біг та красиві форми мають прямий взаємозв'язок – істина, якою практично нікого не здивуєш. Дані спортивні вправи не тільки надають тілу досконалості, а й зміцнюють усі групи м'язів, спалюють зайві кілограми, а також упорядковують серцево-судинну та дихальну системи. Що вже говорити про ранкові пробіжки, від яких настрій просто зашкалює – депресії та стресу як і не було. Якщо Ви давно замислювалися про ранкові пробіжки, але до цього часу не підвертався слушний момент – чудовим виходом стануть бігові доріжки SportsArt для дому. Тренажери цієї марки заслужили титул кращого вибору у тих, хто дбає про своє здоров'я, цінує власний комфорт та час.

Якість у дрібницях

Для більшості спортсменів не секрет, що правильно підібране спортивне обладнання – одна з найвагоміших складових високої ефективності тренувань. Візитівкою досить відомої американської компанії SportsArt, що має великий досвід у виробництві спортивного обладнання, стала виняткова якість у кожній деталі. Варто вкотре побачити роботу кардіотренажера СпортсАрт у дії, а тим більше, випробувати його, – Вам більше не захочеться ходити в дорогі фітнес-клуби та спортзали. Кожна модель, представлена ​​в широкому асортименті даних бігових доріжок, вирізняється неабияким дизайном, компактністю, високоякісною збіркою та мультифункціональністю. Великою перевагою стала наявність потужного, але практично безшумного двигуна, що витрачає електрики в третину менше, ніж звичайно.

Кардіотренажери SportsArt – ефективність та комфорт

Для абсолютної безпеки та підвищення результативності занять, виробник застосовує амортизаційну систему MyFlex, яка в автоматичному режимі налаштовує пружність бігового полотна, попередньо визначаючи навантаження та вагу. Також, бігові доріжки СпортсАрт хороші своєю функціональністю, яка припаде до вподоби як новачкам, так і більш просунутим спортсменам. у вашому розпорядженні до двох десятків програм з базовими та індивідуальними налаштуваннями. Для повного контролю серцебиття під час тренувань, на рукоятках тренажерів є кардіодатчики, що передають інформацію на цифровий дисплей, можна змінити інтенсивність занять, відрегулювавши кут нахилу. Бігові доріжки SportsArt – це не тільки ефективність, але й винятковий комфорт у використанні: перетворити нудний біг на захоплюючу дію допоможе підставка для планшета або книг, також є підставка для пляшки.

Купити кардіотренажер SportsArt за вигідною ціною можна в нашому спортмаркеті «Інтератлетика». Доставка здійснюється по Києву та іншим містам України популярними кур'єрськими службами.

Поширені запитання
Скільки коштують Бігові доріжки SportsArt в Україні?
Ціни на Бігові доріжки SportsArt в Україні: