097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Бігові доріжки

Бігові доріжки ProForm

Сортувати:
Новинка
61 225
43 450
45 425
base64 Распродажа недели
53 325
49 375
47 400
41 475
34 760
29 625
29 625
Filter
Ціна
Виробник
Вид застосування
Тип доріжки
Потужність двигуна
Довжина бігового полотна
Ширина бігового полотна
Максимальна вага користувача
Максимальний кут нахилу
Максимальна швидкість
Кількість тренувальних програм
Складана конструкція
Бездротові технології
- Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Переглянути відео
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
Багатофункціональний тренажер Explode KF132
- Як займатися на біговій доріжці
Як займатися на біговій доріжці
Як займатися на біговій доріжці
- Зустрічайте новинку на сайті "Інтер Атлетика" - бігову доріжку нового покоління Reebok SL8.0 (RVSL-10821)!
Зустрічайте новинку на сайті "Інтер Атлетика" - бігову доріжку нового покоління Reebok SL8.0 (RVSL-10821)!
Зустрічайте новинку на сайті "Інтер Атлетика" - бігову доріжку нового покоління Reebok SL8.0 (RVSL-10821)!

Корисність бігових доріжок ProForm

Кожен із тих, хто регулярно займається бігом, може з упевненістю Вам сказати, що цей вид спорту воістину чудовий. Під час пробіжки людина відчуває приплив радості, енергії та легкість. Крім поліпшення емоційної сторони, біг приносить також величезну і нічим незамінну користь нашому здоров'ю. підвищується робота головного мозку, серцево-судинної системи, зміцнюються м'язи, організм стає витривалішим до різних навантажень. «От тільки не завжди є можливість викроїти час на спортзал, та й погода за вікном може бути «нельотною», до того ж, поряд немає парку» – поширені відмовки. Відмінним тренажером для занять бігом у домашніх умовах, у будь-який зручний час, для мільйонів початківців та досвідчених спортсменів стали бігові доріжки Proform.

Proform – вибір мільйонів

Американська компанія Проформ, що входить до холдингу-гіганта Icon Health & Fitness, який займається виробництвом спортивного обладнання вже сорок років, сьогодні спокійно складе конкуренцію іменитим брендам. У багатому асортиментному арсеналі виробника Proform можна знайти кардіотренажери, орбітреки, велотренажери та різні фітнес-аксесуари, відмінністю яких стали бездоганна якість і демократичні ціни.

Бігові доріжки Proform – запорука впевненості та успіху у починаннях

Бігові доріжки Проформ – це вдала композиція, що складається з інноваційних технологій, сучасних дизайнерських тенденцій, високої надійності та абсолютної безпеки в експлуатації. Функціональність та зручність даних тренажерів для бігу настільки високі, що часом навіть перевершують можливості професійного обладнання. Для управління процесом тренування всі моделі кардіотренажерів Proform оснащені інформативними дисплеями, на яких можна вибрати одну з автоматичних програм, підкоригувати налаштування, отримати інформацію про частоту пульсу або кількість витрачених калорій. Для повного комфорту користувача під час занять, головні кнопки керування розміщені на рукоятках тренажера.

Переваги кардіотренажерів Proform:

  • Компактність та дизайн – завдяки продуманій до дрібниць конструкції, вони не займають зайвого місця в будинку, а також стають гармонійною частиною інтер'єру;
  • Інтуїтивно зрозуміле управління – налаштування не займуть багато часу;
  • Широкий вибір програм – ви зможете вибрати оптимальні умови для тренувань, орієнтуючись на свою підготовку та поставлені цілі;
  • Надійність та довговічність – всі деталі тренажера виготовлені з екологічно чистих та міцних матеріалів, тому можна бути впевненим у тривалому терміні служби;
  • Комфортність – дані тренажери розроблені з урахуванням усіх людських особливостей, додаткові можливості у вигляді вбудованого вентилятора та роз'ємів для підключення зовнішніх аудіо- та відеопристроїв. Ваші заняття завжди будуть приємні.

Вигідно купити бігові доріжки Proform у Києві та інших містах України можна у нашому спортмаркеті interatletika.com.ua. Доставка здійснюється популярними кур'єрськими службами.

Поширені запитання