097 184 30 63
  1. Блог

Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління

Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління

Різноманітність напрямків в спорті вражає. В наші дні все більшої популярності набирає Crossfit - кругові тренування. Спочатку спеціальний комплекс різноманітних програм використовувався в США під час тренінгів пожежників, незабаром набув популярності за межами професії. Щорічно проводяться чемпіонати світу та Європи, які викликають все більший інтерес серед шанувальників здорового способу життя.

Для вдосконалення результативності власних досягнень необхідно використовувати якісне обладнання для кроссфіта.

У чому ж полягає секрет тренувального процесу нового покоління?

Вправи постійно повторюються, утворюючи ланцюжок, що дозволяє виконати повний цикл занять за мінімальний проміжок часу. Його особливість полягає в універсальності. Сучасна система поєднує силовий тренінг, кардіо і гімнастику, що поліпшує координацію, гнучкість, витривалість, спритність і силу. Тренажери дають можливість задіяти всі групи м'язів. Людина може успішно прокачати відразу все тіло: за допомогою віджимань, преса, гантелей, бігу, присідань, підтягувань та інших вправ. Даний вид спорту підходить людям різного віку та будь-якого рівня фізичної підготовки. Купити обладнання для кроссфіта можна в спортмаркетах Києва, Дніпра, Львова, Полтави, Харкова, а також інших міст України.

Найбільш популярні снаряди

Широкий лінійний ряд спортивного інвентарю дозволяє вибрати спортсмену той, що найбільше підходить для досягнення поставленої мети.

В інтернет магазині «Інтер Атлетика» представлено:

  • навісні установки;
  • модульні станції;
  • стійки та помости;
  • винаходи для силового екстриму.

Якісним спорядженням можна обладнати не тільки фітнес клуб, але також облаштувати невеликий спортивний куточок в стінах рідного будинку. Різноманітність всіляких установок в професійному залі дозволить провести повноцінний тренінг. Встановивши вдома, наприклад, тумбу, канати, можна також не відставати від “клубної програми”. Тренуючись на багатофункціональної станції, спортсмен самостійно встановлює необхідний рівень навантаження, враховуючи індивідуальні можливості. Таку конструкцію можна придбати для індивідуального використання, якщо ви маєте в своєму розпорядженні вільний простір.

Справжнім проривом в даному напрямку є кроссфіт-контейнер. Повноцінна багатофункціональна система підходить як для новачків, так і для професіоналів. Це цілий комплекс різноманітних тренажерів, на яких можуть одночасно тренуватися до 40 кроссфітеров незалежно від ступеня фізичної підготовки.

Скільки коштує обладнання для кроссфіта? На ціну будуть впливати багато показників: якість використаних матеріалів, цільове призначення, складність конструкції. Звичайно, вартість тумби буде в рази нижче, ніж, наприклад, мультистанції, що позначається також на широкому функціоналі останнього. Кроссфітери самі вибирають найбільш підходящий варіант. Всі вироби відповідають стандартам і нормам європейської якості. Виробники приділяють увагу кожній найдрібнішої деталі, роблячи снаряди максимально зручними та ефективними для занять.

Кроссфіт - тренувальний процес нового покоління

Що слід знати новачкам

Crossfit не тільки робить людину міцнішою, витривалішою, але також вимагає хорошої роботи над собою. Рекомендується перед початком «запливу» проконсультуватися з фахівцем, адже спортсмен отримує немаленьке навантаження на серце та суглоби.

Бажано спочатку займатися з тренером, який знайде підхід до кожного й допоможе скласти комплекс, враховуючи ступінь підготовки, вагу, вік. Тоді можна не турбуватися, що всі групи м'язів будуть «працювати» правильно. Професіонали часто використовують спеціальну екіпіровку, яка дозволяє, наприклад, піднімати велику вагу, початківцям-шанувальникам «кругового циклу» можна обійтися самою простою формою.

Звичайно, потрібно стежити за раціоном, витримуючи регулярність. Якщо ви хочете схуднути (або наростити м'язи), слід включити їжу, яка містить білки, при цьому кількість продуктів зі складними вуглеводами зменшити.

Високоякісне обладнання для кроссфіта можна купити в Україні, відвідавши інтернет-магазин «Інтер Атлетика». У нашому каталозі представлений великий асортимент товару, функціонал якого гідно оцінять користувачі.

Підтримуйте тіло у відмінній формі! Підвищуйте результати власних висот!

Вас зацікавить
3 114
- Канат 5 м KF021
В наявності
0
5 172
129 150
214 225
3 684
2 132
2 337
2 583
2 911
1 640
1 640
2 009
2 009