Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
067 777 58 66
  1. Блог

Ідеальна талія за допомогою обруча

Ідеальна талія за допомогою обруча

У наш час мода на вправи змінюється швидше погоди. Придумують все нові і нові види витончених тренувань для різних м'язів. І коли мова заходить про талії, спливають цілі системи різноманітних вправ, які можливо і ефективні, але дуже трудомісткі. Забутим інструментом є ідеальної талії обруч, або хула - хуп.

Звідки ти, хула - хуп?

Точне його походження невідоме, але вже тисячі років діти граються їм у всьому світі. Назва хула - хуп стало вживатися ще в 19 столітті, в перекладі з англійської, «Hoop» - перекладається як обруч. Термін «хула» додався, коли британські солдати, перебуваючи на Гавайських островах, помітили схожість рухів при крутіння обруча і традиційних танцях «хула».

Користь старого - доброго обруча

Заняття з обручем є дуже ефективними при боротьбі із зайвою вагою. Так само, вони допомагають розвивати гнучкість і координацію рухів, формують плоский живіт і осину талію. Заняття зовсім не складні, головне купити хула - хуп, і можна займатися де завгодно. Став і крутиш, похитуючи стегнами. Це радше схоже на забаву, ніж на заняття. Коли тіло звикне до обруча, можна переходити до наступних стадій - наприклад, придбати більш важкий обруч, або крутити два одночасно.

Корисно знати

  • Дитячий обруч в діаметрі становить 71 см, дорослий - 1,02 метра.
  • Раніше обручі робили із верби або міцних, гнучких гілок винограду і жорсткої трави. Сьогодні, головним матеріалом для виробництва обручів є алюміній або пластик.
  • Обруч можна додати в програму фітнесу, таким чином, максимально урізноманітнити свої тренування.
  • Вибираючи обруч, необхідно знати, що він підходить за розміром. Поставте його на землю - він повинен стати на рівень талії, грудей.
  • Металевий обруч важче пластикового. Тобто, варто враховувати те, що більше енергії буде йти на заняття з металевим, в той час як пластиковий можна крутити на порядок довше.

Експериментуйте з різними видами хула - хупов, і підбирайте той, який максимально підійде вам, адже все індивідуально. Придбати таке забавне задоволення можна в будь-яких магазинах спорттоварів. Починайте тренування потроху, оскільки тіло ще не звикло до таких занять, і можуть з'являтися синці. Навіть якщо вони будуть, не варто переживати, пройде зовсім трохи часу, і ви адаптуєтеся. Щоб було веселіше, можна знайти собі відповідну компанію для тренувань, тоді це буде удвічі веселіше. Ви здивуєтеся, якого результату можна добитися за допомогою старого - доброго і всіма давно забутого обруча!

Попередня стаття: Як правильно бігати?
Наступна стаття: Коли краще тренуватися?