097 184 30 63
 1. Блог

Бігові доріжки Adidas завжди працюють на ваш результат

Бігові доріжки Adidas завжди працюють на ваш результат

Хто не мріє про гарне тіло? Напевно, тільки ті, кого матінка-природа нагородила досконалими формами. Багато з нас тільки зітхають, побачивши моделей з апетитними кубиками преса, пружними сідницями і рельєфними м'язами. Якщо ви хочете ловити на собі захоплені погляди перехожих, то потрібно діяти, а не просто мріяти. Бігова доріжка Adidas - вибір тих, хто дійсно націлений на результат.

Бігові доріжки Adidas завжди працюють на ваш результат

Кардіообладнання іменитого бренду зробить ваше завтра краще, ніж учора. Грамотно складена програма в гармонійному поєднанні зі збалансованим раціоном дозволять перетворити ваше тіло в справжню цукерочку.

Заняття на біговій доріжці Adidas - запорука досконалих форм і міцного здоров'я.

Повсякденне рутинна життя часом практично не залишає вільного часу на найголовніше - здоров'я. Для зміцнення імунітету, поліпшення загального стану організму необхідні помірні фізичні навантаження. Кращим кардіотренажером для тренувань вдома стане придбання виробу популярного виробника «Адідас». Всю міць функціоналу, першокласну якість і стильний дизайн гідно оцінять не лише новачки, але і професійні спортсмени. Устаткування з характером створено для тих, хто звик отримувати максимум від кожного заняття. Скинути зайву вагу, добряче пропотіти, при цьому відчувати легкість і бадьорість - це все можна сказати про бігові доріжки Adidas.

Біг на тренажері сприяє покращенню роботи серцево-судинної і дихальної системи, позбавляє не тільки від парочки сантиметрів, що нахабно вчепилися в талію, але також від поганого самопочуття, стресу і хронічної втоми, сприяє нормалізації сну. Бажаєте провести повноцінну пробіжку або «розігріти» мускулатуру перед силовим тренінгом - немає нічого неможливого для обладнання провідного виробника.

Що виділяє бігові доріжки «Адідас» серед аналогів інших популярних брендів?

 • Кардіообладнання преміум-класу розраховане на інтенсивні навантаження в режимі 24 години на добу 7 днів на тиждень.
 • Просторе полотно і потужний двигун - для відчуття всіх переваг комфортних занять.
 • Сучасні агрегати розвивають швидкість до 18 км / год. Такі показники є ідеальним рішенням для проведення інтервальних тренінгів.
 • Різні рівні регулювання полотна (як правило, не менше 10) максимально наближають пробіжку до реальних умов: ви можете рухатися «по рівній дорозі» або «підніматися на гору».
 • Вибирайте режим в залежності від ваших уподобань і цілей: ходьба, біг по трасі або горбистій поверхні.
 • Вбудовані датчики вимірювання частоти серцевих скорочень дозволяють відслідковувати пульс протягом всього тренувального процесу. Тепер ваше тренування буде не тільки ефективним, але і безпечним.
 • Бігові доріжки Adidas оснащено зручним великим бортовим комп'ютером, на який виводяться основні параметри: довжина пройденої дистанції, кількість витраченої енергії, швидкість руху, пульс.
 • Хочете відчути кожен камінчик горбистої місцевості на шляху до вершини Евересту, опинитися в Центральному парку Нью-Йорка або пройтися старовинними вуличками Англії? Встановіть спеціальний додаток на свій гаджет - і сміливо вирушайте в обрану точку світу.
 • Розширене програмне забезпечення дозволяє вибрати необхідний ритм як новачкам, так і досвідченим бігунам.
 • Функція складання - важлива необхідність для жителів невеликих квартир. Після тренування виріб можна скласти, не докладаючи багато зусиль.
Бігові доріжки Adidas завжди працюють на ваш результат

Більшість кардіотренажерів працюють від електричної мережі, варто враховувати цей момент, якщо вирішили купити бігову доріжку Adidas для домашнього використання. Сучасні пристрої працюють практично безшумно, завдяки чому моделювати фігуру ви можете навіть вночі, коли інші члени сім'ї сплять. Також слід враховувати дозволений рівень навантаження на конструкції (виробник надає детальний опис на кожну модель). Наявність додаткових аксесуарів, наприклад, вентилятора робить тренувальний процес максимально комфортним для всіх і кожного: легкий вітер дарує відчуття повноцінної прогулянки на свіжому повітрі. Відмінна якість матеріалів, тривалий термін служби, надійність, стильний дизайн підносять вироби іменитої торгової марки на вершину в світі кардіотренажерів.

Сьогодні тренажерні зали по всьому світу вибирають тренажери «Адідас». «Краще обладнання - для високих результатів» - таким правилом керуються чоловіки і жінки, які придбали агрегати для експлуатації дома. В Україні купити бігові доріжки Adidas можна в інтернет-магазині Inter Atletika. У каталогах спортмаркету представлений широкий асортимент моделей провідних торгових марок на найбільш вигідних умовах.

Тренуйтеся на професійних кардіотренажерах - будьте кращі завжди і в усьому!