097 184 30 63
  1. Блог

Adidas представив найпотужніші кардіотренажери- обладнання справжніх переможців

Adidas представив найпотужніші кардіотренажери- обладнання справжніх переможців

Іменитий виробник Adidas не перестає дивувати новинками. Слідуючи передовим технологіям та інноваційним методикам, професійна команда інженерів, конструкторів і дизайнерів створює кращі спортивні товари для досягнення максимального ефекту від кожного тренування. Зосередивши особливу увагу на витривалості і правильній роботі серцево-судинної системи, виробник випустив першу в світі лінійку кардіотренажерів (бігових доріжок, велотренажерів та орбітреків), які гармонійно поєднали мінімалізм і потужний функціонал. Просте меню, великий вибір тренувальних програм виводять тренування на найвищий рівень. Більше можливостей, більше режимів, щадне навантаження на суглоби і опорно-руховий апарат роблять кожне заняття максимально результативним.

Adidas представив найпотужніші кардіотренажери- обладнання справжніх переможців

Незалежно від того, віддасте перевагу ви велотренажеру, еліпсоїду або біговій доріжці, одним з найважливіших аспектів для повноцінного тренінгу є витривалість. Саме цей показник впливає на швидкість, результативність, збільшує енергію спортсмена для поліпшення подальших досягнень. Прилив сил і бадьорості стимулює вас рухатися далі: бігти, їхати, ходити. Систематичні вправи допоможуть привести тіло в тонус, надати спокусливий рельєф м'язам, позбавитися від зайвої ваги, підвищити імунітет і зміцнити загальний стан організму.

Бігова доріжка Adidas Т-16

Високопродуктивний кардіотренажер з найпотужнішим вдосконаленим мотором 2,75 кінських сили розвиває швидкість до 18 км / год. Такі швидкісні показники є ідеальним рішенням для інтервальних тренінгів. У спорядженні встановлені 15 рівнів нахилу полотна, що максимально наближає біг до реальних умов. Ви маєте можливість вибрати режим для імітації ходьби, пробіжки по трасі або горбистій місцевості - все для повної віддачі від заняття. Вбудовані датчики вимірювання пульсу дозволяють користувачеві відслідковувати частоту серцевих скорочень. На великому зручному екрані можна бачити і інші важливі параметри: довжину пройденої дистанції, швидкість руху, кількість витрачених калорій. 24 вбудовані програми пропонують різноманітність у виборі режимів для повноцінного тренінгу. Функція складання - приємне доповнення. Тепер встановити снаряд можна навіть у невеликому приміщенні, адже в складеному вигляді обладнання економить площу.

Велотренажер Adidas С-16

Вертикальний велотренажер - втілення стилю, витонченості і багатофункціональності. На вбудованому 5-дюймовому подвійному РК-дисплеї з синім підсвічуванням можна відстежувати пробіг, швидкість, пройдену дистанцію, витрачені калорії, частоту серцевих скорочень. 10-кілограмовий маховик забезпечує безшумну роботу і плавний хід педалей, що дає можливість вправлятися навіть вночі, коли інші члени сім'ї сплять. Вбудовані 23 тренувальні програми поряд з 24-ма рівнями опору максимально урізноманітнюють тренувальний комплекс. Тепер урізноманітнити звичний процес - простіше простого. Стійка і надійна конструкція розрахована на тривалу і інтенсивну їзду. За допомогою транспортувальних роликів перемістити агрегат в потрібне місце не складе труднощів. Плавність ліній, досконалий дизайн, простоту у використанні гідно оцінять як новачки, так і професійні спортсмени.

Еліптичний тренажер Adidas X-16

Що можна сказати про даний кардіотренажер? Ходьба на лижах без торкання до землі забезпечує відмінну результативність з мінімальним навантаженням на суглоби і опорно-руховий апарат. Здійснюючи складні рухи по еліптичній траєкторії, ви відчуваєте приплив бадьорості з кожним наступним кроком. Маховик вагою 8,5 кг гарантує тихий режим роботи, що робить ходьбу ефективної, адже ніякий шум не відволікає. Довжина кроку в 18 дюймів, а також 20 вбудованих рівнів опору - бездоганні якості для даної моделі. Транспортувальні ролики допоможуть перемістити агрегат в потрібне місце.

Підключивши MP3 або гаджет безпосередньо до консолі спорядження, ви можете насолоджуватися улюбленими музичними композиціями під час кардіотренувань.

Adidas представив найпотужніші кардіотренажери- обладнання справжніх переможців

Найвища якість найдрібніших деталей, потужний функціонал, стиль і досконалість в кожній лінії - характеристики справжнього гіганта спортивного обладнання.

Тренуватися, вдосконалюватися, кожен день перемагати самого себе - все можливо з новою лінійкою обладнання від іменитого німецького виробника Адідас. Снаряди дозволяють відчути всі переваги високоефективних тренувань.

Розширюйте межі своїх досягнень.

Вас зацікавить
85 260
Хіт
142 100
67 000
219 240
190 820
Новинка
39 100
133 980
150 220
42 858
113 680
170 520
234 343
288 584
30 247
272 020