097 184 30 63
  1. Силові тренажери
  2. Лави універсальні
  3. Inspire

Лава регульована Inspire SCS-WB2B

Код: SCS-WB2B
0
В наявності
21 630
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото Inspire
Inspire Ексклюзивний дистриб'ютор
Показати всі товари бренду
Також вас можуть зацікавити інші Лави універсальні
5 160
7 152
7 602
7 608
Хіт
17 899
Хіт
6 978
8 200
23 500
6 414
13 836
16 530
17 586

Опис Лава регульована Inspire SCS-WB2B

Регульована лава – одне з тих незамінних пристосувань, які використовує кожен спортсмен в своїх тренуваннях. Без неї складно виконати ряд вправ, наприклад, на розвиток грудних м'язів, м'язів плечей, біцепсів і трицепсів, м'язів спини і так далі.

Лава регульована Inspire SCS-WB2B – тренажер, що володіє широкими функціональними можливостями, хорошими експлуатаційними характеристиками, а також привабливим дизайнерським оформленням.

Так, лава виготовляється з міцної сталі, яка проходить спеціальний процес гарту, що підвищує її за міцністю. Зовнішнє покриття – це порошкова емаль, нанесена високоефективним способом. Це дозволяє захистити конструкцію від зовнішніх недружніх факторів, довго зберегти презентабельний вигляд.

М'які частини лави – спинка і сидіння, мають анатомічно правильну форму, яка не тільки забезпечує відмінну підтримку тулуба, правильну посадку користувача, але і комфорт під час тренування. Покриті м'які частини вінілшкірою, а внутрішнє наповнення – поролон з запечатаними порами, що запобігає усадку сидіння.

Лава регульована Inspire має кілька робочих позицій – спинка відхиляється під різним кутом, залежно від обраного користувачем вправи. Так це дозволяє опрацьовувати на лаві практично всі групи м'язів тулуба, виконувати різноманітні силові комплекси.

Але головною особливістю лави Inspire є її сумісність з приставками для згинання-розгинання ніг, а також пари Скотта. Ви маєте можливість скомпонувати багатофункціональний тренажер за рахунок доповнень, тим самим розширити діапазон можливостей звичного спортивного обладнання. Пару Скотта і приставку для ніг можна придбати відразу, або ж з часом, коли ви удосконалите свою техніку і вирішите ускладнити свої тренування. Однак така можливість – відмінне рішення для домашнього залу, так як дозволяє, і економити місце, і підвищувати ефективність занять.

Установка лави не вимагає яких-небудь інженерних рішень, транспортувальні ролики дозволять змінити положення тренажера, якщо вам знадобитися вільний простір.

Характеристики Лава регульована Inspire SCS-WB2B
Вид застосування
домашній
Тип лави
універсальна
Тип навантаження
вільна вага
Тип вправ
жим
Максимальне навантаження, кг
453
Регулювання спинки
+
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20