Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
067 777 58 66
  1. Силові тренажери
  2. Лави універсальні
  3. Inspire

Лава регульована Inspire SCS-WB

Код: SCS-WB
0
Знятий з виробництва
10 999
Нові моделі ⟶
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото Inspire
Inspire Ексклюзивний дистриб'ютор
Показати всі товари бренду
Також вас можуть зацікавити інші Лави універсальні
3 312
4 422
5 736
10 860
Новий товар
Хіт
10 926
13 836
15 750
22 626
23 196
Хіт
4 572
6 234
16 644
Опис

Регульована лава – одне з тих незамінних пристосувань, які використовує кожен спортсмен в своїх тренуваннях. Без неї складно виконати ряд вправ, наприклад, на розвиток грудних м'язів, м'язів плечей, біцепсів і трицепсів, м'язів спини і так далі.

Лава регульована Inspire SCS-WB – тренажер, що володіє широкими функціональними можливостями, хорошими експлуатаційними характеристиками, а також привабливим дизайнерським оформленням.

Так, лава виготовляється з міцної сталі, яка проходить спеціальний процес гарту, що підвищує її за міцністю. Зовнішнє покриття – це порошкова емаль, нанесена високоефективним способом. Це дозволяє захистити конструкцію від зовнішніх недружніх факторів, довго зберегти презентабельний вигляд.

М'які частини лави – спинка і сидіння, мають анатомічно правильну форму, яка не тільки забезпечує відмінну підтримку тулуба, правильну посадку користувача, але і комфорт під час тренування. Покриті м'які частини вінілшкірою, а внутрішнє наповнення – поролон з запечатаними порами, що запобігає усадку сидіння.

Лава регульована Inspire має кілька робочих позицій – спинка відхиляється під різним кутом, залежно від обраного користувачем вправи. Так це дозволяє опрацьовувати на лаві практично всі групи м'язів тулуба, виконувати різноманітні силові комплекси.

Але головною особливістю лави Inspire є її сумісність з приставками для згинання-розгинання ніг, а також пари Скотта. Ви маєте можливість скомпонувати багатофункціональний тренажер за рахунок доповнень, тим самим розширити діапазон можливостей звичного спортивного обладнання. Пару Скотта і приставку для ніг можна придбати відразу, або ж з часом, коли ви удосконалите свою техніку і вирішите ускладнити свої тренування. Однак така можливість – відмінне рішення для домашнього залу, так як дозволяє, і економити місце, і підвищувати ефективність занять.

Установка лави не вимагає яких-небудь інженерних рішень, транспортувальні ролики дозволять змінити положення тренажера, якщо вам знадобитися вільний простір.

Характеристики
Вид застосування
домашній
Тип лави
для жиму
Тип навантаження
вільна вага
Тип вправ
жим
Максимальне навантаження, кг
453
Регулювання спинки
+
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20