097 184 30 63
  1. Силові тренажери
  2. Реабілітаційні тренажери
  3. InterAtletika

Реабілітаційний силовий тренажер InterAtletikGym ТВ103.1-105 (105 кг)

Код: TB103.1-105
0
Знятий з виробництва
194 688
Нові моделі ⟶
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото InterAtletika
InterAtletika Наше виробництво
Показати всі товари бренду
Також вас можуть зацікавити інші Реабілітаційні тренажери

Опис Реабілітаційний силовий тренажер InterAtletikGym ТВ103.1-105 (105 кг)

Реабілітаційний силовий тренажер InterAtletikGym ТВ103.1-105 (105 кг) - це повноцінний комплекс для кінезітерапії, який був створений спеціально для комерційних потреб. 4 блокові рами, з'єднані в один тренажер — це справжня знахідка для кожного реабілітаційного центру, який хоче максимально урізноманітнити програму відновлення та збільшити свою ефективність.

Ця модифікація дозволяє максимально розширити можливості користувача.

Головна відмінність — можливість виконувати рухи одночасно на праву та ліву сторону, а також у 3-х площинах тіла, за винятком асиметрії м'язового балансу в тілі. Тренажер дозволяє виконувати зведення рук з верхнього та нижнього блоку (кросовер), одночасне згинання рук на біцепс та інші вправи.

Також він відрізняється високим ступенем надійності та більш уважним підходом до кожної деталі при розробці.

Наприклад, на відміну від домашньої моделі, яка має полегшену конструкцію та необхідність кріплення до підлоги, ця блочна рама має більшу вагу та більшу площу опори. Вона не потребує додаткових кріплень, більш стійка і, відповідно, набагато надійніша за домашню модель.

Це ідеальний варіант для різних центрів з великою прохідністю, де важлива якість матеріалів та складання, а також надійність кожної деталі.

Покращений варіант улюбленого тренажера

Завдяки співпраці з центром реабілітації доктора Бубновського, при створенні тренажера було враховано більшість побажань користувачів базової моделі. Спільними зусиллями вдалося зробити вдосконалений тренажер, який дозволяє залишатися в русі тим, хто потребує реабілітації та підтримки фізичної активності за обмежених можливостей.

Діапазон рухів на різні м'язові групи:

  • зміцнення та розтяжка м'язів спини: нижня та станова тяга, тяга однієї руки, нахили корпусу, пуловер з верхнього блоку;
  • вправи на м'язи ніг та сідниць: присідання, пліє та випади з обтяженням, відведення ноги з нижнього блоку, опускання ніг з верхнього блоку;
  • вправи на руки та плечі: згинання рук на біцепс різними хватами, розгинання рук на трицепс із різноманітними рукоятями;
  • зміцнення м'язів черевного преса: скручування на прес, бічні нахили убік на косі м'язи як з верхнього, так і з нижнього блоку.

Зручна та компактна конструкція дозволяє якісно опрацювати м'язи як у базових, так і в ізолюючих вправах, використовуючи обтяження або роботу з власною вагою. Блокову раму можна використовувати як опору, наприклад з балансувальною подушкою або бодібаром, а також включити в роботу мале аеробне обладнання - еспандери, що кріпляться на раму.

Вага, що піднімається, регулюються штирем, що дозволяє “перемикати” обтяження легко і швидко. А різні елементи допоможуть налаштувати тренажер під ваш тренувальний комплекс.

Характеристики Реабілітаційний силовий тренажер InterAtletikGym ТВ103.1-105 (105 кг)
Вид застосування
комерційний
Тип навантаження
вантажоблокові
Тип вправ
універсальний
Вага вантажного блоку, кг
4х105
Розмір основного профілю, мм
60х60
Захист вантажного блоку
-
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20