097 184 30 63
 1. Кросфіт
 2. Кросфіт контейнери
 3. InterAtletika

Мобільний спортивний комплекс Explode KFZ709

Код: KFZ709
0
Під замовлення
1 628 802
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
 • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото InterAtletika
InterAtletika Наше виробництво
Показати всі товари бренду

Опис Мобільний спортивний комплекс Explode KFZ709

Мобільний спортивний комплекс Explode KFZ709 від компанії "Інтер Атлетика" - це пересувний спортивний центр для проведення функціональних тренувань. Він комплектується спортивними снарядами різної спрямованості, за допомогою яких можна відпрацювати повноцінне, різноманітне функціональне тренування.

У зібраному стані контейнер являє собою бокс, який можна переміщати за допомогою вантажівки. У готовому до використання вигляді, коли встановлені всі модулі та спортивне обладнання, контейнер Кросфіт, за своїм функціоналом, не поступається повноцінній кросфіт зоні найбільш розвиненого клубу. Наявність спеціальних зовнішніх кріплень дозволяє швидко встановити всі модулі, прикріпити їх надійно, за всіма правилами безпеки.

Маючи такий мобільний спортивний комплекс Explode у своєму розпорядженні, будь-який фітнес-клуб чи спортивна команда стає мобільною. Тепер можна організувати виїзний виступ або змагання без будь-яких ускладнень і з набагато меншими фінансовими витратами.

Мобільний спортивний комплекс KFZ709 оснащений модулями для заняття кросфітом з однієї сторони, а з іншої сторони – модулями для людей з обмеженими можливостями. Кожен модуль виконаний комплексно, враховуючи їх потреби та обмеження.

Наповнення контейнера

Мобільний спортивний комплекс включає в себе:

 • металевий бокс контейнерного типу, який служить для транспортування всіх складових елементів комплексу та зберігання обладнання,
 • рамну конструкцію, що забезпечує організацію місць для виконання спортивних вправ,
 • навісне та допоміжне спортивне обладнання,
 • спортивний інвентар.

Модулі Мобільного спортивного комплекс KFZ709:

Блок для кросфіту:

Блок для людей з обмеженими можливостями:

Блок з додатковими модулями:

 • вішалка
 • полиця для дисків (2 шт.)
 • полиця для медболів (2 шт.)
 • полиця для замків (2 шт.)
 • полиця для гантелей (2 шт.)
 • полиця для гирь (2 шт.)
 • полиця для речей (1 шт.)
 • перекладина кронштейна для грифів (2 шт.)
 • кронштейн для грифу (2 шт.)
 • ящик для зберігання (2 шт.)
 • зона для переодягання

Комплектація контейнера може бути повністю індивідуальна. На ваш розсуд контейнер можна доповнити функціональними петлями, пліобоксами, еспандерами, бойовими канатами та іншими снарядами, які знадобляться вашій команді для проведення тренінгу. Таке наповнення дозволяє провести повний цикл тренування по всіх протоколах кросфіт підготовки.

*Аксесуари (диски, гирі, грифи, замки, гантелі та ін.) до складу Мобільного спортивного комплексу не входять. Будь-які аксесуари можна придбати за посиланням.

Надійність

Контейнер Кросфіт не поступається ні в одній з характеристик (функціонал, надійність, ергономіка, експлуатаційні показники) обладнанню зарубіжних виробників.

Конструкція надійна, пройшла кілька етапів випробувань: перевірка при випуску з заводу, оцінювання спеціальною незалежною комісією експертів, випробування в робочих умовах. Всі деталі та частини конструкцій не викликали нарікань, контейнер отримав схвальні відгуки після кожної перевірки.

При розробці було враховано той факт, що контейнер переміщується. А тому продумані елементи фіксації обладнання, що гарантує його збереження під час перевезення контейнера.

Всі елементи Мобільного спортивного комплексу мають антикорозійне покриття (гаряче цинкування).

Контейнер Кросфіт - це новий підхід до тренувань!

Характеристики Мобільний спортивний комплекс Explode KFZ709
Вага, кг
3400
Габарити (ДхШхВ), мм
7800х8500х4600
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20
Відеоогляд