097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Лижні тренажери
  3. Thorax Trainer

Лижний тренажер ThoraxTrainer PRO REHAB

Код: 9TPR0005
0
Відсутній
295 368
Повідомити, коли з'явиться.
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Thorax Trainer Ексклюзивний дистриб'ютор
Також вас можуть зацікавити інші Лижні тренажери
54 190

Опис Лижний тренажер ThoraxTrainer PRO REHAB

ThoraxTrainer PRO REHAB - лижний тренажер, який використовується в центрах реабілітації, оздоровчих установах. Також обладнання такого типу буде корисним в залах фітнес центрів, які відвідують люди у віці, користувачі з обмеженими можливостями, особи з низькою рухливістю.

Основна відмінність моделі PRO REHAB від інших тренажерів лінійки ThoraxTrainer - це низький поріг опору при русі. Так спеціально створена рейкова система оснащена кульковими підшипниками, за рахунок яких і знижується тертя. Це дозволяє тренуватися на ThoraxTrainer PRO REHAB літнім людям, спортсменам, що відновлюються після травм, особам, які проходять реабілітацію після хвороби.

ThoraxTrainer PRO REHAB дозволяє повторювати рухи лижника, такі заняття розвивають всі м'язи тіла, дозволяють зміцнювати організм, комплексно впливати на його функціональні якості. Заняття на даному тренажері рекомендовані не тільки професійним спортсменам, які отримали травму, або ж людям, раніше які займаються зимовими видами спорту, але і простим користувачам. Тренування на ThoraxTrainer PRO REHAB дозволить поліпшити фізичну форму, підвищити витривалість організму, рухливість суглобів, також такі заняття стануть відмінним кардіотренуванням.

Крім того, ThoraxTrainer PRO REHAB може використовуватися реабілітаційними центрами різних спортивних асоціацій, дозволить швидше відновити форму і стати в стрій спортсменам різних дисциплін - волейболістам, велосипедистам, тріатлоністів, плавців.

Система навантаження тренажера - магнітна. Це забезпечує плавну і безшумну роботу, а також зменшує знос деталей, що продовжує термін служби обладнання.

Тренажер оснащений комп'ютером, які враховує всі параметри тренування, інформуючи користувача за допомогою РК екрану про час тренування, швидкості руху і частоті ходу, ЧСС, темпі, статус тренування і інших важливих показниках.

Сучасне програмне забезпечення дозволяє аналізувати результати тренування, вести облік своїх досягнень - програма ThoraxTrainer Analyzer , а ThoraxTrainer VirtualRace допоможе внести різноманітність в тренування, імітуючи лижний марафон Vassaloppet .

ThoraxTrainer PRO REHAB відноситься до популярного сьогодні класу спортивного обладнання. Тренажери для реабілітації і тренувань літніх, ослаблених людей стають дедалі популярнішими, оскільки розвиток фітнесу зараз йде у напрямку велнеса. Таке обладнання дозволяє всім користувачам включитися в активну спортивну тренування, захищають від неприємних наслідків занять.

Якщо ви шукаєте тренажер, здатний поповнити вашу колекцію кардіо і силового обладнання, то ThoraxTrainer PRO REHAB гідний вашої уваги.

Характеристики Лижний тренажер ThoraxTrainer PRO REHAB
Вид застосування
комерційний
Система навантаження
магнітна
Габарити (ДхШхВ), см
285х36х71
Вага, кг
32
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20