097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Лижні тренажери
  3. Thorax Trainer

Лижний тренажер ThoraxTrainer PRO GX

Код: 9TPG0003
0
Відсутній
243 194
Повідомити, коли з'явиться.
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Thorax Trainer Ексклюзивний дистриб'ютор
Також вас можуть зацікавити інші Лижні тренажери

Опис Лижний тренажер ThoraxTrainer PRO GX

Тренажер ThoraxTrainer PRO GX представляє лінійку професійних лижних тренажерів. Конструкція даного обладнання дозволяє імітувати біг на лижах, тим самим розвиваючи професійні якості спортсменів, які займаються цією дисципліною.

Даний тренажер може бути корисний не тільки для удосконалення програм тренувань лижників і біатлоністів, а й спортсменів багатьох інших дисциплін. Так, займаючись на ThoraxTrainer PRO GX , користувач розвиває функціональні здатності організму, покращує рівень фізичної підготовки. Це може стати в нагоді в будь-якому спортивному напрямку, починаючи індивідуальними видами спорту, закінчуючи груповими. ThoraxTrainer PRO GX підходить футболістам, плавцям, велосипедистам, тріатлоністів і багатьом іншим спортсменам, яким слід розвивати фізичні якості, а також витривалість, швидкість.

ThoraxTrainer PRO GX застосуються як в групових програмах тренувань, так і в рамках функціонального тренінгу. А тому тренажер все частіше можна побачити в залах фітнес клубів. Лижний тренажер ThoraxTrainer PRO GX розвиває всі групи м'язів людського тіла, а тому його застосування досить широко, як для узконаправленного спортивного обладнання.

Саме модель PRO GX розроблена для професійного використання в спортивних училищах, школах олімпійського резерву, великих фітнес центрах з великою кількістю відвідувачів.

Особливістю конструкції тренажера є унікальна рейкова система, яка комбінується з кульковими підшипниками. Таке поєднання дозволяє забезпечити ThoraxTrainer PRO GX високу продуктивність роботи, великий термін використання. Крім того, це гарантує плавну і безшумну роботу тренажера.

Також виробник потурбувався про надійність конструкції - були використані сучасні високоякісні матеріали, а тому ThoraxTrainer PRO GX може використовуватися в залах з високим навантаженням.

10 рівнів навантаження дозволяє підбирати індивідуальний ритм і інтенсивність тренувань, що дозволяє займатися як досвідченим спортсменам, так і початківцям.

Характеристики Лижний тренажер ThoraxTrainer PRO GX
Вид застосування
комерційний
Система навантаження
магнітна
Програми
без програм
Транспортувальні ролики
+
Габарити (ДхШхВ), см
285х36х71
Вага, кг
32
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20