097 184 30 63
  1. Кардіотренажери
  2. Гребні тренажери
  3. Fitex

Гребний та лижний тренажер 2 в 1 Fitex Ski Row HSR007

Код: HSR007
0
Під замовлення
84 925
Оплата

Готівкою, Банківської картою, Безготівковий розрахунок, Кредит і розстрочка

Гарантія
  • 12 місяців
Обмін / повернення товару впродовж 14 днів
Фото Fitex
Fitex Ексклюзивний дистриб'ютор
Показати всі товари бренду
Також вас можуть зацікавити інші Гребні тренажери
122 450
Хіт
60 237
59 250
- Гребний тренажер Fitex R900G
Під замовлення
0
65 175
86 900

Опис Гребний та лижний тренажер 2 в 1 Fitex Ski Row HSR007

Гребний та лижний тренажер 2 в 1 Fitex Ski Row HSR007 у горизонтальному положенні працює як гребний тренажер, у вертикальному положенні працює як лижний тренажер типу Concept SkiErg. Fitex Ski Row – унікальний багатофункціональний тренажер комерційного класу з комбінованою повітряно-магнітною системою навантаження, адаптований для вимог високоінтенсивних HIIT-тренувань.

Система опору Magnetic&Air підвищує опір повітря. Нововведення чудово вирішує проблему відсутності потрібного опору при початковому наборі ритму під час тренування, а також дозволяє користувачам змінювати режим тренування із серцево-судинного на силовий.

Інновації дозволяють користувачам за допомогою консолі легко регулювати та швидко змінювати рівні опору (від 1 до 20), та міняти режим тренування з кардіо на силовий, використовуючи тренажер спортсменами з різним рівнем підготовки – від початкового до олімпійського.

Вбудований телеметричний пристрій для вимірювання пульсу допомагає користувачам контролювати інтенсивність тренування, сумісний із датчиками Polar HR band. Внутрішня цифрова система вимірювання пульсу має високу стійкість до перешкод. Дані тренування можуть бути легко синхронізовані з Wahoo та іншими програмами через Bluetooth або ANT+.

Кут консолі моніторингу легко регулюється, а довжину педалі великого розміру можна відрегулювати відповідно до різного зросту і довжини рук користувача. Ергономічна рукоятка та сидіння забезпечують комфортні тренування. Злагоджена багатофункціональна тренувальна машина Fitex Ski Row з інноваційним дизайном заощаджує 48% місця в порівнянні з традиційним гребним тренажером та ідеально підходить для невеликих фітнес-студій та житлових приміщень.

Міцна та компактна, спеціально розроблена багатофункціональна тренувальна машина дозволяє легко переходити з вертикального положення до горизонтального, просто натискаючи на педаль перемикання. Двоступенева система повітряного шлюзу та складна система блокування забезпечують безпеку при щоденному використанні.

Характеристики Гребний та лижний тренажер 2 в 1 Fitex Ski Row HSR007
Вид застосування
Система навантаження
магнітна/повітряна
Махове колесо, кг
4,1
Рівні навантаження, шт
20
Максимальна вага користувача, кг
150
Ритм
є
Дивитися всі характеристики
Відгуки покупців
0
Додати відгук
support.svg
Важко вибрати?
Наші фахівці завжди допоможуть!
+380 44 391 31 20