097 184 30 63
  1. Блог

Улюблена з дитинства розвага

Улюблена з дитинства розвага

Навіть найкрутіші скейти – це всього лише колеса і дошка. Але, зовні всі моделі настільки різняться між собою, що можна побачити мільйон різновидів і типів, серед яких практично неможливо купити один. Ми зібрали важливу інформацію, яка допоможе Вам зробити оптимальний вибір.

Чотириколісний друг

Сьогодні саме цей снаряд є популярним серед молоді, попри досить простий вигляд. По суті, це просто жорстка і коротка дощечка, яка стоїть на чотирьох колесах. Часто зустрічаються варіанти із загнутими вгору краями. Вони дають можливість зробити класні трюки: скейтборд можна піднімати навіть без використання рук. Іншими бувають тільки ступінь цього вигину.

Улюблена з дитинства розвага

Далі поділ відбувається виходячи з конструктивних особливостей: передня частина називається ніс або «nose», а ось задня тейл – від англійського «tail». Завдяки такому пристрою вони підходять для екстремального катання в різних умовах.

Вони використовуються:

  • на якісно обладнаних майданчиках, які називаються рампи. У чому їх особливість? Вони повторюють деталі вулиці й тому допомагають в підготовці професійних спортсменів, що спеціалізуються на міських інфраструктурах;
  • на ділянці з перешкодами у вигляді поручнів, сходів, бордюрів;
  • на більш рівній поверхні.

Що ж стосується матеріалів, то оптимальним вважається клен. Вироби виконуються з 9 шарів, склеєних між собою. Сорт дерева не має значення: не плутайте канадський і китайський, тут ми говоримо не про країну, з якої його привозять, а тільки про біологічний вид. Багато виробників знайшли свій оригінальний вихід: і сортують дерево в різних пропорціях. І все ж товари з канадського клена коштують дорожче, оскільки вважаються найкращими.

Улюблена з дитинства розвага

Далі йде довжина і ширина, які відповідають за керованість і стійкість. Так, більш вузькі вважають найбільш маневровими, а ось великі підходять для виконання трюків. Вони дають максимальний простір для місця, де приземляються ноги. Короткі деки дають можливість ефективно виконувати елементи, а довгі більш зручні в катанні.

А якщо побільше?

Розмір скейтборду, який точно Вас здивує, також представлений в спортивних магазинах. Це, так званий лонгборд, який відрізняється дивовижними характеристиками не тільки основи, але і збільшеним діаметром коліс. Тільки уявіть - ці вироби можуть бути більшее одного метру – і це не межа.

Є інші переваги, про які слід сказати:

  • дека має більш складні форми, оскільки має вигин в подовжньому або поперечному розрізі;
  • попри більший діаметр, колеса набагато м'якші;
  • більш рухома підвіска, завдяки якій можна нахиляти виріб щодо будь-якої поверхні й так забезпечувати катання по дузі великого радіуса;
  • пружиниста поверхня для кращої маневровністі.

Лонгборди частіше обирають для ковзання, а не стрибків. На них можна дійсно швидко проїхати тривалу відстань. Це і є їх секрет: розвиток швидкості за відносно короткий проміжок часу. Кататися на них варто уважно: це транспортний засіб, тому в людних місцях необхідно дотримуватися елементарних правил безпеки.

Досвідченим пропонуємо пенні борд

Не менш популярні скейтборди невеликих розмірів з алюмінієвою підвіскою, з кольорового пластику і поліуретановими колесами. Це пенні борди, які характеризуються гнучкістю, дозволяють гасити вібрацію і нерівності дороги. Мають форму, схожу на рибу з сильним загином з одного боку. Завдяки своїм компактним розмірам, вони заслужили любов дітей і підлітків. І особливо їм подобається спеціальний рельєфний малюнок, що допомагає встановлювати та утримувати в правильному положенні ноги.

Вироби є в декількох модифікаціях: Nickel – це 70 см, а Original – 55. Остання демонструє хорошу керованість, а завдяки компактності її легко переносити в руці або помістити в рюкзак. Але, щоб навчитися кататися, потрібно слідкувати за рівновагою та вмінням утримувати координацію. Новачкам підійде Penny Nickel, з яким вже легко освоїти різноманітні фокуси. Що ж до колірної гами:тут немає обмежень. Ви самостійно обираєте кольорові варіанти, з малюнком або навіть прозорі.

Тепер Ви знаєте, який скейтборд вибрати, тому сміливо вирушайте в онлайн магазин і замовляйте якісний товар!