097 184 30 63
 1. Блог

Яким кардіотренажерам віддають перевагу жінки

Яким кардіотренажерам віддають перевагу жінки

Про що мріє кожна представниця прекрасної статі? Знайти справжню любов, відчувати підтримку і турботу, мати гарну фігуру, що буде викликати захоплення у оточуючих. На жаль, природа не всіх нагородила ідеальними пропорціями. Щоб домогтися результатів, необхідно дотримуватися правильного харчування (але не виснажувати організм дієтами), і систематично виконувати фізичні вправи. Місія не є нездійсненною - все на ділі не так складно.

Яким кардіотренажерам віддають перевагу жінки

В наші дні особливою популярністю серед жінок користуються кардіотренажери. У будь-якому спортивному комплексі відводиться ціла зона для кардіообладнання: еліпсоїди, велотренажери, степпери.

З якого снаряда почати тренувальну програму?

Однозначно відповісти на це питання складно. Дія кожного тренажера направлена на опрацювання певної частини тіла. Слід спробувати свої сили на всіх агрегатах, щоб зрозуміти принцип дії кожного.

Класифікація спортивних снарядів:

 • Бігова доріжка. Відрізняється універсальність й практичністю. З ним ви будете здійснювати пробіжку в будь-який час незалежно від погодних умов за вікнами. Багатофункціональна установка максимально імітує трасу. Спортсмен має можливість контролювати швидкість руху, кут нахилу полотнища. Конструкцію можна скласти. Така функція - знахідка для жителів невеликих міських квартир, адже в складеному вигляді механізм займає небагато місця. Основне навантаження йде на м'язи ніг та спини. Людям, які мають різні захворювання опорно-рухового апарату і суглобів, не рекомендуються тренінги на даному обладнанні.
 • Велотренажер. Ще один агрегат, який підкорив багато користувачів по всьому світу. Купити кардіотренажер можна в Києві, Вінниці, Львові, Миколаєві, Полтаві, Ужгороді, а також інших містах України. Крутити педалі можна як вперед, так і назад. Працюють практично всі групи м'язів. Бувають двох типів: вертикальні і горизонтальні. Тренування на вертикальних моделях нагадують їзду на звичному двоколісному велосипеді, на горизонтальних людина займається в лежачому положенні, що повністю знімає навантаження з хребта. Користувач може налаштувати сидіння по росту, що дуже зручно.
 • Степпер. Імітує спуск і підйом по сходах. Хороший вибір для тих, хто хоче відчути рівномірне навантаження на ноги й тазостегнові м'язи. Спортсмен може задати частоту та кількість кроків, довжину дистанції, а також інші параметри.
 • Орбітрек. Заняття на ньому нагадує ходьбу на лижах. Задіє сідничні і стегнові м'язи, прес. Регулярні тренування на такому спорядженні - відмінна профілактика «апельсинової кірки». Педалі можна обертати вперед і назад, що дозволяє ще краще задіяти м'язові тканини. Варто зазначити, що такий снаряд поєднує в собі кращі якості бігової доріжки, степпера і велотренажера.

Скільки коштує кардіотренажер? Функціонал, конструкція, бренд, цільове призначення впливають на ціну. Вироби можуть бути як для комерційного, так і для домашнього використання.

Переваги кардіообладнання:

 • Деякі моделі оснащені механізмом складання.
 • Простота в експлуатації. Тренуватися можуть люди різного віку та будь-якого рівня фізичної підготовки.
 • Сучасні пристрої оснащені комп'ютерними програмами, які допомагають відстежити й вивести на вбудований дисплей основні показники: частоту серцевих скорочень, швидкість, витрачені калорії і т.д.
 • Компактні розміри.
 • Доступність. Купивши спорядження для домашнього використання, можна тренуватися в стінах рідного будинку в зручний час.

Яка користь від кардіотренувань

Систематично займаючись, ви:

 • Поліпшите діяльність серцево-судинної і дихальної систем.
 • Позбудитесь зайвої ваги за рахунок плавного спалювання жирових відкладень.
 • Задієте всі м'язові групи.
 • Матимете привабливі рельєфні форми.
 • Вечірні заняття являються відмінною профілактикою стресу і втоми, а ранкові заряджають бадьорістю на цілий день.

В Україні купити кардіотренажер ви маєте можливість, відвідавши інтернет-магазин Інтер Атлетика. У наших каталогах представлений величезний вибір спорядження, що задовольняє запити кожного покупця.

Стильний лаконічний дизайн наряду з широким функціоналом - головні переваги сучасних тренажерів. Вірний помічник подбати про ваше здоров'я і досконало форм кожного члена сім'ї.