Допомога ЗСУ
Ми разом і ми переможемо!
067 777 58 66
 1. Блог

Бігова доріжка - тренажер, що не втрачає актуальності ні взимку, ні влітку

Бігова доріжка - тренажер, що не втрачає актуальності ні взимку, ні влітку
news-treadmillactual-02.jpg

Здавалося б, що може бути корисніше для організму, здоров'я і тіла за пробіжку на свіжому повітрі? Тільки уявіть, що бігти вам доведеться не по ідеально рівних дорогах, а вибрали ви маршрут по місцевості з різними бур'янами і камінням під ногами. Як вам така мальовнича картинка? Або, наприклад, надворі злива? Так, зараз ми говоримо саме про весняно-літній період. Цілком ймовірно, що взимку кількість бігунів різко скоротиться, а тому більшість людей перейдуть займатися в тренажерку. І на допомогу прийде перевірений роками і відгуками багатьох користувачів тренажер - бігова доріжка. Відрізняється вона універсальністю, простотою використання, м'яким навантаженням на колінні суглоби, великим вибором тренувальних програм і можливістю тренуватися в будь-який сезон. Невже це не чудово?

Чи потрібна бігова доріжка влітку?

Дуже хороше і цікаве питання! Відповісти на нього буде нескладно! Якщо ви бігаєте від сили тиждень рік, а на більше вас просто не вистачає - кардіотренажер вам не потрібен. Якщо ви не любите залежати від погодних умов, хочете займатися в комфортних домашніх умовах - однозначно слід купити бігову доріжку. Так ви зможете бігати в будь-який зручний час. Але це ще не все.

Виробники на славу постарались, щоб створити максимально комфортний, зручний, безпечний і ефективний продукт, який буде відповідати запитам користувачів. Такими перевагами можуть похвалитися більшість сучасних бігових доріжок:

 • Можливість не залежати від примх погоди і займатися в зручний час.
 • Тренажер максимально відтворює ходьбу або біг, а тому реалістичність відчуттів вам гарантовано! І ви можете просто ходити, бігти підтюпцем, навіть влаштувати швидкісний забіг - все залежить від поставлених цілей і рівня фізичної витривалості організму.
 • Амортизація дозволяє максимально пом'якшити навантаження на колінні суглоби, чого не можна сказати при пробіжці на вулиці - там ви отримуєте ударне навантаження на суглоби і хребет. Пробіжку на полотні можна порівняти з ґрунтовою дорогою, яка пом'якшує кожен крок більше, ніж, наприклад, асфальтоване стадіонне покриття.
 • Бігова доріжка - тренажер для схуднення, ефективного опрацювання м'язових груп ніг, поліпшення роботи кровоносної і дихальної систем.
 • Варіативність режимів і швидкостей. Сучасні комп'ютерні технології дозволяють не просто вибрати потрібну швидкість, але також запропонують тренувальну програму, яка підходить саме вам. До речі, пробігтися ви можете і по рівній місцевості, і по спуску, і навіть піднятися на гору. А деякі виробники можуть запропонувати навіть віртуальну подорож в будь-який куточок світу. Досить ткнути пальцем на карту - і ви вже підкорюєте вулички Парижа або біжите по гірському схилу в Англії.
 • Можна паралельно займатися іншими справами. На відкритих майданчиках в ході пробіжки ви можете слухати аудіо. А дивитися відео? Бігова доріжка дозволить вам і музику слухати, і фільм дивитися, і навіть виконувати робочий проєкт не перериваючи заняття.
 • Можливість тренуватися в повній тиші та самоті. Який шанс, що на свіжому повітрі у вас вийде насолодитися самотністю? Напевно, треба тренуватися вночі, але це не найкраща ідея. А на спортивному тренажері для індивідуального використання ви можете тренуватися в задоволення без глядачів.
 • Економія на абонементі. Питання доречне, якщо ви оплачуєте абонемент на відвідування спортзалу виключно для того, щоб побігати.

А що з приводу мінусів?

Не буває ідеального обладнання, у якого тільки позитивні сторони.

 • Через рівність покриття полотна організм швидко адаптується до навантажень. В такому випадку можна чергувати ритм, змінювати кут нахилу стрічки.
 • При заняттях ви не витрачаєте енергію на подолання опору повітря, як це буває на вулиці, що впливає на те, як ви нахилятиметеся під час пробіжки.
 • На доріжці ви не зможете відчути під своїми ногами всі перешкоди: камені, гілки, ямки і т.д.
 • Монотонність може знизити сам інтерес до тренувань. В такому випадку можна змінювати ритм, дивитися фільм, слухати музику, поєднуючи одночасно різні завдання.
news-treadmillactual-03.jpg

Протипоказання до бігу

У здоровому тілі - здоровий дух. Це всім нам добре відомо. Якщо ви себе прекрасно відчуваєте, організм сповнений сил і бадьорості - вперед до моделювання тіла. Але якщо ходити корисно навіть в реабілітаційних цілях, то для бігу є свої протипоказання:

 • Високий артеріальний тиск.
 • Бронхіальна астма в гострій формі.
 • Гострі інфекційні захворювання.
 • Захворювання опорно-рухового апарату.
 • Легенева і серцева недостатність.
 • Травми.

Все індивідуально і потребує консультації у фахівця. Ви витратите небагато часу, якщо відвідаєте лікаря, але будете точно впевнені, що тренуєтеся на благо, а не на шкоду своєму організму.

Купити бігову доріжку для дому - значить інвестувати у власне здоров'я. Великий вибір кардіотренажерів за демократичними цінами представлено на сайті "Інтер Атлетика". Ви обов'язково знайдете модель, яка буде відповідати за всіма параметрами, характеристиками і дизайном.

Мати струнке тіло просто! Потрібно докласти зовсім небагато зусиль.

Вас зацікавить
Хіт
143 500
70 610
30 738
221 400
192 700
212 175
Новий товар
43 699
Новий товар
57 700
Новий товар
-10%
34 000
30 600
135 300
46 804
151 700
75 444
57 144
40 296